Зеленський заявив, що Україну потрібно запросити в НАТО, тому що Путін хоче її знищити


evroparlament gettyimages f aeb b d dc abecc b da x
evroparlament gettyimages f aeb b d dc abecc b da x

Зеленський зазначив, що кожна демократична держава в Європі заслуговує на членство в Європейському Союзі та НАТО. Цей факт має бути підкріплений реальними діями.

“Червень – вдалий час для початку переговорів про вступ України до ЄС. Європі потрібен цей сигнал власної сили, щоб Путін не піддався спокусі думати, що Європа демонструє слабкість”, – наголосив глава української держави.

На його думку, подібна ситуація має бути і у випадку з НАТО, оскільки російський диктатор Володимир Путін, готуючи свої кроки, не враховує дії Заходу. «Він будує власний графік ескалації, як може».

Путін хоче знищити нас, знищити Україну, а потім завоювати всіх сусідів Росії. Альтернативи нашій безпеці просто немає. Тому реальної альтернативи запрошенню України до НАТО немає. Для вступу в Альянс потрібне запрошення. Весь наш народ і воїни заслуговують на це», – додав Зеленський.

Президент пояснив, що запросити Україну до НАТО “реально цього року”.

Саміт НАТО у Вашингтоні

Нагадаємо, саміт НАТО пройде у Вашингтоні 9-11 липня. Україна вже очікує, що під час зустрічі лідери ухвалять рішення, які наблизить нашу країну до членства в Альянсі.

Як заявив у коментарі РБК-Україна голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв, завдання-максимум для нашої країни на саміті – отримати запрошення до НАТО.

Водночас, на його думку, завданням-мінімумом є «дорожня карта», де можуть бути вказані принципи та умови вступу до Альянсу.

Держсекретар США Ентоні Блінкен вже заявив, що на саміті НАТО буде зосереджено розробку «дорожньої карти» вступу України до Альянсу.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая військові вчаться збивати ракету Х-69 - Україна
Следующий В Україну повернули тіла 99 загиблих захисників – ТСН, 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий