Зеленський заявив, що в січні Україна була ближче до рішення про конфіскацію російського майна


“Хочу відзначити результати спілкування з партнерами щодо російських активів: за цей місяць ми наблизилися до потрібного нам рішення, яке буде справедливим. Всі російські активи – це активи самої терористичної держави та пов’язаних з нею осіб”. – які знаходяться в різних юрисдикціях і заморожені, вони мають захистити від російської агресії», – сказав він.

Зеленський наголосив, що російські активи мають бути конфісковані.

“І ми робимо все, щоб це рішення було предметно підготовлене найближчим часом. Ми хочемо подякувати всім, хто допомагає нам просувати цей механізм відновлення справедливості”, – додав він.

Водночас Зеденський додав, що необхідний новий пакет санкцій ЄС.

“І ми це готуємо. Ми також готуємо нові кроки, щоб обмежити можливості Росії обходити санкції”, – сказав він.

Конфіскація російських активів на 300 мільярдів доларів

США запропонували країнам G7 конфіскувати в України заморожені російські активи на 300 мільярдів доларів. Відповідний план хочуть узгодити до другої річниці російського вторгнення в Україну.

На початку січня Білий дім підтримав закон, який передбачає конфіскацію приблизно 300 мільярдів доларів із заморожених російських активів і використання цих коштів для відновлення України.

Європейський Союз досяг прогресу в планах запровадити податок на надприбутки від заморожених активів російського центрального банку. Однак ЄС поки не має наміру конфіскувати ці гроші.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський чекає на рішення США щодо допомоги – це надзвичайно важливо
Следующий Обстріл Полтавської області 27 січня – які наслідки – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий