Зеленський заявив, що в Україні буде більше мобільних груп ППО


За словами президента, у сьогоднішньому штабі він заслухав доповіді про ситуацію на фронті від нових воєначальників. Окремий звіт стосувався діяльності на півдні, зокрема в Херсонській області.

“Був детальний звіт щодо захисту критичної інфраструктури – енергетики, теплопостачання, водопостачання. Все те, що є постійною ціллю російських ракет і безпілотників. Щоб забезпечити кращий захист, ми додаємо більше сили, більше можливостей нашим мобільним вогневим групам”. «Ми також будемо збільшувати кількість таких груп.«Вони є однією з основ нашого захисту від російського терору, і я вдячний усім, хто служить у мобільних вогневих групах, навчає та допомагає», — сказав Зеленський.

Крім того, президент заслухав доповідь про оснащення всіх підрозділів: ракетами, безпілотниками, радіоелектронною зброєю.

«Той, хто в Україні може створювати ефективні системи радіоелектронної боротьби, заслуговує повної державної підтримки на всіх рівнях: і на центральному рівні – від уряду, і в кожному регіоні, де є такий потенціал. Я вдячний усім представникам, особливо місцевій владі та усім українським підприємцям, усім українським програмістам, які розробляють цей вид серійних систем радіоелектронної боротьби», – сказав президент.

Катування в Збройних Силах України

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади Верховного Головнокомандувача Збройних сил України. На його місце призначено Олександра Сирського, який раніше був командувачем Сухопутних військ.

Крім того, Зеленський змінив керівництво Генштабу Збройних сил України. Новим керівником став Анатолій Баргілевич.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Ситуація напружена: Тарнавський повідомив, на які території загарбники наступають з особливою силою
Следующий В РФ спереду Starlink - доказ роботи ГУР, відео

Нет комментариев

Оставить комментарий