Зеленський заявив, що в Україні пропонується мобілізувати 450-500 тисяч людей. Люди


«Верховний Головнокомандувач (Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний – ред.) і Генштаб вирішували питання мобілізації на рівні командування. Питання делікатне. Порушували питання оборони нашої держави і можливої ​​протидії. -наступальні дії, про дефіц. На їхню думку, вони пропонували мобілізувати додатково 450-500 тисяч осіб“- сказав глава держави.

За його словами, це серйозний персонаж. Він відповів військовим, що такий крок вимагає більше аргументів, тому що це питання людей, питання справедливості, питання обороноздатності та питання фінансів.

Він також додав, що має бути комплексний план, що буде з мільйонною армією та хлопцями, які два роки захищають нашу країну. І цей план необхідно включити в закон, над яким працює Верховна Рада разом з армією.

«Якщо говорити про гроші, то мобілізація в такому форматі обійдеться Україні додатково в 500 мільярдів гривень. Тому я як Президент України, як людина, яка приділяє багато часу пошуку фінансової підтримки для України, прошу розуміння прем’єр-міністр і міністр фінансів – звідки це? гроші?” – наголосив Зеленський.

Мобілізація в Україні

Нагадаємо, що мобілізація в Україні триває від початку повномасштабного російського вторгнення.

Нещодавно влада країни вирішила змінити порядок його зберігання. Верховна Рада працює над законопроектом, який містить військові ініціативи.

Детальніше про законопроект читайте в матеріалі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Гуменюк розповів про незвичну поведінку росіян у Чорному морі – 1+1, новини ТСН
Следующий Німеччина прийме бюджет за допомогою України – як ми знаємо – України

Нет комментариев

Оставить комментарий