Зеленський заявив, що війна між Росією і НАТО можлива, якщо Україна не чинить опір


«Хоча я скажу, що якщо ми цього всього не витримаємо, а я вважаю, що цього не буде, але припустимо, що ми цього не витримаємо, то в Росії не так багато кроків, куди йти далі. “Хтось хоче, прийде в країни Балтії – потім не хочуть, кажуть, що не буде, непотрібні всі ці суперечки – обов'язково приїдуть, тому що треба кудись рухатися”, – сказав він. .

Глава держави заявив, що всі імперії пішли цим шляхом і для російського диктатора Володимира Путіна найбезпечніше буде діяти проти країн, де буде мало протистояння. За словами Зеленського, Путін не повторить помилки, яку зробив з Україною.

«Він не повторить таку помилку вдруге, тому що легше з меншою країною, менш захищеною, менше людей, менше зброї, і це буде країна, яка була в Радянському Союзі, а країни Балтії підпорядковуються. І він туди піде», – вважає президент.

Зеленський зазначив, що у разі нападу на країни Балтії західним військам буде важко вибити росіян.

«І це буде війна Росія-НАТО, звичайно, буде, якщо Україна не встоїть або не піде туди. І тоді це буде перемога Росії над країнами НАТО. І тоді буде перерозподіл територій по всьому світу», – сказав глава держави.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В Одесі під час рейду стався вибух – ТСН, новини 1+1
Следующий Повітряна тривога в Україні 21 квітня – яка загроза – ТСН, новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий