Зеленський заявив, що війна на землі зайшла в глухий кут


«Коли йдеться про війну на землі, ми маємо справу з патовою ситуацією, це факт, тому що були затримки техніки, а затримки – це помилки», – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що Україна воює з терористами, які мають одну з найбільших армій у світі, тому наша армія потребує сучасних технічних засобів.

Президент України також підкреслив, що операції Військово-морських сил дали позитивні результати.

“Росія втратила багато кораблів і був побудований коридор для експорту зерна в Чорному морі, тому ця прагматична частина угоди з наслідками для економіки була реалізована позитивно”, – додав він.

Що передувало

Нагадаємо, нещодавно The New York Times заявила, що США та Україна не погоджуються щодо того, як вести війну з Росією. Військові США вважають, що Україна має зосередитися на обороні, а не на контратаці. Україна хоче піти в наступ, щоб отримати більш вигідні умови переговорів.

За даними видання, США намагаються підготувати Україну до того, що обсяг допомоги, яку вона отримує, може бути скорочений.

Також додамо, що раніше Верховний головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний написав статтю для “The Economist”. Він зазначив, що війна вступає в новий етап – «позиційний», який характеризується виснажливими битвами. Залужний припустив, що війна могла зайти в глухий кут.

Військовий експерт Сергій Грабський також зазначив, що зараз ситуація на фронті не патова, адже українські війська впевнено тримають оборону на різних напрямках і динаміка бойових дій дуже висока.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Рівненській області вантажівка збила пішохода, який лежав на трасі
Следующий Обстріл Полтавської області 2 лютого – які наслідки – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий