Зеленський заявив, що за підтримки Китаю війна в Україні триватиме довше


За його словами, Україна не сприймає позитивно відмову Китаю від участі в мирному саміті.

Говорячи про альтернативні мирні саміти, Зеленський наголосив, що Україна як жертва війни має сама пропонувати мирні ініціативи.

«При всій повазі до кожної країни, але ні Китай, ні Бразилія, ні ніхто до кінця не усвідомлює, що Росія принесла цією війною на територію нашої держави, бажаю всім країнам світу, щоб ні в кого не було втрат, братських могил. , жертви тощо. Але загинули українці, це росіяни ґвалтували нашу націю, наших жінок і вкрали десятки тисяч наших дітей. Ніхто не має права вказувати нам, чим має закінчитися ця війна», – додав він.

За словами Зеленського, за підтримки Китаю війна Росії з Україною триватиме довше, «і це погано для всього світу». Президент вважає, що Пекін зробив стратегічну помилку, підтримавши агресора.

«Ми не можемо сказати, що ми розраховуємо на підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, і водночас ми підтримуємо країну, яка ґрунтовно порушує всі принципи та принципи Статуту ООН», – сказав президент.

Зеленський також наголосив, що не підтримувати мирний саміт – це нормально, але зривати – це підтримувати війну.

«Немає потреби допомагати Україні та цивілізованому світу припинити війну, але мені здається зривати мирний саміт, робити кроки, щоб послабити рівень присутності керівництва, робити все, щоб деякі лідери не потрапили на саміт. мирний саміт, тиск на них – це точно не наближає мир і це не просто підтримка Росії, це фактично підтримка війни», – додав президент.

Позиція Китаю щодо війни

Китай заявляє, що нібито займає нейтральну позицію щодо війни Росії з Україною. Пекін заявляє, що підтримує територіальну цілісність України, але китайські компанії продовжують зміцнювати співпрацю з Росією.

Китай постачає в Росію товари подвійного призначення. Москва може використовувати їх, зокрема, для виробництва зброї.

Китай також відмовився брати участь у мирному саміті в Україні через те, що його вимоги нібито не були враховані. Мова йде про участь Росії.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая відео першої розмови з родиною - Україна
Следующий експерт пояснив причину – новини 1+1 – Київ

Нет комментариев

Оставить комментарий