Зеленський заявив, що зупиняє Путіна від ядерного удару по Україні


«Якщо говорити про те, щоб звинуватити Росію в ядерній катастрофі чи ядерних ударах, то це хворі люди, це факт, тому неможливо до кінця сказати, здатні вони на це чи ні, тому що у випадку хворої людини важко сказати повністю», – зазначив Зеленський.

На його думку, «незважаючи на цю хворобу, ці люди дуже люблять життя, дуже люблять себе, дуже бояться втратити владу і гроші, а головне — втратити підтримку суспільства».

«Все, що я згадав: життя, крісло, суспільство і червона лінія», яку ядерна зброя перетинає з усім світом, є фактом. “Навіть ті країни, які балансують між нами і Росією і не можуть визначитися, навіть ті країни відвернуться від Росії після ядерного удару будь-якого масштабу на будь-якій території”, – сказав президент.

Зеленський вважає, що люди, які бояться втратити гроші, владу та життя, ніколи не будуть застосовувати ядерну зброю.

«Інакше вони будуть ліквідовані. На мій погляд, неважливо, як вони всі будуть ліквідовані», – додав глава держави.

Росія погрожує застосувати ядерну зброю

Нагадаємо, у лютому російський диктатор Володимир Путін направив послання до Федеральних зборів. Під час виступу він оголосив про «повну готовність» ядерних сил, а також поскаржився на наслідки введення військ НАТО в Україну.

Тоді прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск зазначив, що агресивну риторику диктатора, особливо його рішення та “заяви”, потрібно сприймати серйозно. На його думку, Євросоюз повинен бути готовий до поганих сценаріїв.

Тим часом генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що останні два роки представники РФ постійно погрожували ядерною зброєю, але йдеться про психологічне залякування, а не про справжні наміри.

Американський генерал Бен Ходжес вважає, що погрози Росії застосувати ядерну зброю не містять реальної рішучості її застосувати. Водночас не можна сказати, що ймовірність цього дорівнює 0.

На початку березня Інститут вивчення війни повідомив, що Росія навряд чи застосує ядерну зброю ні в Україні, ні десь у світі. Вони зазначили, що Путін лише “традиційно брязкає ядерною зброєю”.

Терміново та важливі новини про війну між Росією та Україною читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая "Канцлер провалився": експерти пояснили, чому Шольц посміявся з України через Тельця
Следующий "Можуть почати бій з прикордонниками": Жданов про перекидання "кадировців" до українського кордону

Нет комментариев

Оставить комментарий