Зеленський заявив Туску, що РФ атакує газову інфраструктуру


Газова інфраструктура на заході України є однією з нинішніх цілей Росії. Україна хоче співпрацювати з Польщею, щоб протистояти російській загрозі, оскільки атаки на українську газову інфраструктуру можуть загрожувати Європі.

Сьогодні Президент України провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском. За словами Зеленського, вони обговорили ситуацію в Харкові та нагальну потребу в Україні протиповітряної оборони для захисту України.

«Одна з цілей Російської Федерації зараз полягає в тому, що успіх Росії на заході України загрожуватиме енергетичній безпеці Європи. Ми повинні разом знайти спосіб цьому протистояти», – сказав президент.

Глава України повідомив, що разом із Туском дав доручення командам негайно розпочати роботу над текстом двосторонньої угоди про безпеку.

«Між історичними партнерами угода має бути максимально амбітною», – сказав Зеленський.

10 травня російські окупанти намагаються прорвати оборонні позиції ЗСУ на Харківщині. Російська армія посилює обстріли самого Харкова та області. Найбільше від російських атак потерпає Волчанськ.

Водночас президент Володимир Зеленський сьогодні відвідав Штаб у Харкові. Під час нього було прийнято рішення про посилення підрозділів Збройних Сил України.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая В Україні засудили 22-річного хлопця за ухилення від мобілізації - Україна
Следующий Прикордонник показав ексклюзивні кадри з боїв за Волчанськ – відео – новини 1+1

Нет комментариев

Оставить комментарий