Зеленський зазначив, що мобілізація – це не лише солдати


Як зазначається у виданні, президент підкреслив, що сьогодні немає такої мобілізації українського суспільства і всього світу, яка була на початку повномасштабної війни.

За словами Зеленського, ситуацію потрібно змінювати.

“Мобілізація – це не тільки те, що бійці йдуть на фронт. Це стосується всіх нас. Це мобілізація всіх зусиль. Тільки так ми зможемо захистити свою країну і звільнити нашу землю від окупації. Скажімо чесно, ми маємо переключилися на внутрішню політику», – зазначив глава.

Він додав, що якщо й надалі зосереджуватиметься на внутрішній політиці, то потрібно буде “призначати вибори, змінювати закон і конституцію”.

Проблеми з допомогою Україні із Заходу

Нагадаємо, у Сполучених Штатах Америки закінчуються кошти, призначені для фінансування допомоги Україні.

Президент США Джо Байден попросив Конгрес виділити понад 100 мільярдів доларів на потреби національної безпеки. На нове фінансування для України виділено понад 60 мільярдів доларів.

Така ініціатива ще не схвалена Конгресом. Зараз демократи і республіканці намагаються знайти компроміс щодо захисту кордонів США від мігрантів – пропозиція також має передбачати гроші на ці цілі.

Водночас Євросоюз не зміг схвалити виділення Україні 50 млрд євро до 2027 року. Угорщина завадила цьому, наклавши вето на ініціативу. 1 лютого відбудеться новий саміт, на якому лідери ЄС знову розглянуть це питання.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський назвав Путіна твариною, яка відчуває слабкість інших
Следующий Зеленський провів першу міжнародну розмову з Трюдо цього року: про що йшлося

Нет комментариев

Оставить комментарий