Зеленський зазначив, що партнери підтвердили посилення української ППО


«Ми максимально наполегливо працюємо над підвищенням потужності та можливостей нашої протиповітряної оборони. Найближчим часом буде багато дискусій з цього приводу з партнерами – щодо нових систем ППО та спільного виробництва, і зокрема щодо нових систем ППО. Виробництво безпілотників – збільшення обсягів і залучення спеціальних інвестицій у таке виробництво передбачає спільне виробництво з нашими партнерами і роботу в нашій країні, – сказав президент.

Він подякував усім, хто підтримує Україну та заохочує інших лідерів і країни також допомагати.

«Лідери вже підтвердили необхідність посилення наших можливостей протиповітряної оборони, і найголовніше — повністю їх реалізувати та додати подальші відповідні домовленості», — сказав він.

Протиповітряна оборона України

Нагадаємо, цього року Україна боролася із суттєвим недоліком ППО.

Основними чинниками, що вплинули на це, стала значна затримка допомоги з боку США та посилення російських ударів, оскільки з початку зарплати окупанти почали посилено атакувати енергетичні та цивільні об’єкти України.

Протягом останніх місяців українська влада вела переговори з усіма партнерами щодо посилення протиповітряної оборони країни, які принесли результати. Зокрема, Нідерланди заявили, що за допомогою інших країн, які володіють системою Patriot, хочуть у стислі терміни зібрати та передати систему Patriot Україні.

Тим часом Сполучені Штати пообіцяли зробити все від них залежне, щоб знайти та доставити в Україну ще дві системи Patriot.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський назвав Путіна небезпечним і заявив, що не зупиниться
Следующий В Україні знову можуть бути відключення електроенергії: самі знаєте – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий