Зеленський зазначив, що завдання України – виробляти достатньо вітчизняної зброї


“Завдання України дуже чітке: ми повинні зробити нашу державу настільки сильною та ефективною, щоб Росія відчула, що ми відповімо на кожен удар. Це завдання можна досягти лише за умови достатнього виробництва власної зброї”, – сказав президент.

Він зазначив, що зараз в оборонному комплексі України задіяно близько 300 тисяч чоловіків і жінок.

«Я вдячний кожному з вас – кожному, хто створює важливі, важливі галузі, реконструює підприємства, працює майже цілодобово. Я дякую кожній родині наших оборонців – за підтримку, за те, що ви всі допомагаєте нашому країни, разом борючись за життя і весь народ України!» – наголосив Зеленський.

Приватні компанії в оборонному комплексі

Глава держави зазначив, що частка приватних компаній в оборонному комплексі постійно зростає. І вже чотири з п’яти підприємств ОПК є недержавними.

«Ми повинні більше використовувати цю силу, одну з головних сил людської природи – силу підприємництва. Буде правильно, щоб державні підприємства на рівних конкурували з приватними підприємствами заради якості та швидкості нашого українського виробництва. Ми всі в одній команді. Нам усім потрібно одне – перемога», – наголосив президент.

За словами Зеленського, держава, зі свого боку, продовжить спрощувати бюрократичні процедури – від імпорту комплектуючих до процесу допуску до експлуатації, а уряд працює над забезпеченням фінансування довгострокових контрактів.

Оборонний комплекс стане частиною міжнародної оборонної системи

Президент зазначив, що оборонний комплекс України стане частиною міжнародної оборонної системи, і, за його словами, вже є домовленості з багатьма провідними країнами та компаніями світу про спільне виробництво.

«Буде більше таких угод, більша інтеграція наших можливостей зі світом, нашого виробництва і виробництва провідних країн», – наголосив глава держави.

Виробництво зброї в Україні

Нагадаємо, Україна вже виробляє далекобійну зброю. Зокрема, вітчизняним фахівцям вдалося розробити нову версію ракет великої дальності «Нептун», які використовуються для ураження наземних цілей.

Також в Україні нещодавно було оголошено про початок серійного виробництва безпілотників, які є своєрідним еквівалентом іранських ударних безпілотників Shahed, але з кращими параметрами.

Нещодавно Зеленський зазначив, що Україна має виробляти все необхідне для захисту від будь-якої форми російської агресії.

Наступний рік, на думку президента, має бути продуктивним у цьому напрямку.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.
Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая окупанти намагаються знайти нові точки скидання бомб - 1+1, новини ТСН - Україна
Следующий Знищення БДК "Новочеркаськ": ВМС оцінили здатність РФ здійснити штурмовий десант

Нет комментариев

Оставить комментарий