Зеленський зазначив, що Збройні сили України мають найкращі позиції на полі бою


Водночас Зеленський відкинув думку про безвихідь між українськими та російськими силами на полі бою. За його словами, українська армія має кращу кадрову ситуацію, ніж кілька місяців тому, а новий наступ залежить від озброєння бригад.

Президент також високо оцінив схвалений цього року Конгресом США пакет допомоги на 61 мільярд доларів, але підкреслив, що доставка військової техніки на фронт триває надто довго.

«Це найбільша трагедія цієї війни, що нам доводиться дуже-дуже довго чекати від рішення до реального факту», — сказав Зеленський.

Росія поновила наступ

Нагадаємо, на початку травня цього року російські війська прорвали кордон на півночі Харківської області, захопивши кілька населених пунктів і увійшовши до Волчанська.

Зазначимо, що напередодні поновлення наступу Росії Україна знову почала отримувати військову допомогу від США. Адже багато місяців тому Конгрес не міг проголосувати за законопроект про допомогу Києву.

Водночас аналітики Інституту воєнних досліджень відзначають, що Росія була змушена розпочати другий наступ на Україну раніше запланованого терміну. Причина цього – відновлення допомоги з боку США.

Пізніше США навіть підтвердили дозвіл на застосування американської зброї на території РФ поблизу Харківської та Сумської областей України.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський захистив Єрмака і назвав його найсильнішим у команді
Следующий НБУ не відмовився від планів обмежити p2p-платежі – новини 1+1 – Гроші

Нет комментариев

Оставить комментарий