Зеленський зробив заяву про новий контрнаступ України


«Перспективи є. Для цього потрібно спочатку стабілізувати ситуацію на фронті. Тепер їхня черга. Ми повинні їх зупинити, а потім треба правильно укомплектувати бригади, щоб можна було розраховувати на подальші кроки, контрнаступ тощо. – зазначив глава держави.

На запитання, чи буде контрнаступ Збройних сил України у 2025 році, Зеленський відповів: «Не можу сказати. Але я знаю (коли це станеться – ред.), але не можу (сказати – ред.). .)”

Що відбувається попереду

Варто зазначити, що у 2022 році Україна провела кілька великих наступальних операцій. Завдяки їм вдалося вибити російські війська з Києва та звільнити Північну Україну, Харківську та Херсонську області.

У 2023 році Україна готувала новий контрнаступ, який розпочався влітку. Проте бажаних результатів досягти не вдалося. У Запорізькій і Донецькій областях ЗСУ зіткнулися з потужною обороною противника.

Ситуація на фронті напружена. Окупанти наступають на кількох напрямках одночасно. Російські війська хочуть прорвати оборону ЗСУ в районі Авдіївки та захопити Часовський Яр у напрямку Бахмута. Це дозволить їм проникнути глибше в Донецьку область.

Крім того, росіяни почали наступ на півночі Харківської області. Ворожу атаку зупинено, але бої там тривають.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Харкові знову пролунали вибухи
Следующий Якою буде погода в Україні 20 травня - новини 1+1 - Київ

Нет комментариев

Оставить комментарий