Зеленський зустрівся із сенаторами США та обговорив ситуацію на полі бою


За словами Зеленського, під час розмови з лідером більшості в Сенаті США Чаком Шумером він розповів про ситуацію на полі бою. За словами президента, те озброєння, яке є в розпорядженні українських військових, впливає на ефективність росіян на полі бою.

“Достатня артилерія, достатня дальність – це ключові речі для нас, для наших сил оборони. І, звичайно, ми дуже активно працюємо над тим, щоб цього року позбавити російську авіацію можливості домінувати в повітрі на фронті, а також на спільній проектів у сфері оборонного виробництва, відповідні пріоритети ми обговорили з американською делегацією”, – сказав Зеленський.

Затримка з США

Нагадаємо, 13 лютого Сенат США схвалив законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 мільярдів доларів. Зокрема, для України виділено понад 60 мільярдів доларів.

Щоб набрати чинності, законопроект має бути схвалений Палатою представників США та підписаний президентом Джо Байденом.

Спікер Палати представників Майк Джонсон виступив проти такої ініціативи. У свою чергу президент Джо Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект.

Однак Палата представників Конгресу США призупинила засідання до 28 лютого, відклавши таким чином розгляд допомоги Україні.

Читайте на каналі термінові та важливі новини про війну Росії з Україною РБК-Україна в Telegram.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Україна ніколи не буде перемогою Росії
Следующий опублікував фото із Зеленським - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий