Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Хорватії – говорили про співпрацю у виробництві безпілотників


У відомстві повідомили, що зустріч відбулася на полях саміту Україна-Південно-Східна Європа.

Зеленський і Пленкович обговорили можливість організації українсько-балканського оборонно-промислового форуму.

«Сторони домовилися сприяти укладанню угод між Україною та хорватськими приватними виробничими компаніями у сфері розмінування, рятувального обладнання та безпілотників», – йдеться у повідомленні.

Зеленський особисто подякував Хорватії та Пленковичу за підтримку України після початку повномасштабного російського вторгнення, а також за підтримку вступу нашої країни до ЄС та НАТО.

“Я дякую Хорватії за підтримку наших біженців під час війни, бажаю всього найкращого всьому суспільству. Допомога Україні в розмінуванні також є важливим питанням. Хочу подякувати вам за те, що ви прийняли наших військових і українських дітей на реабілітацію”, – додав він. . зазначив президент.

Виробництво дронів в Україні

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський пообіцяв “здивувати” Росію виробленими в нашій країні безпілотниками та системами радіоелектронної боротьби.

У той же час міністр стратегічної промисловості Олександр Камишин заявив, що Україна наздогнала Росію за кількістю вироблених безпілотників, еквівалентних Shahed.

Він також зазначив, що Україна прогресує у виробництві інших ударних безпілотників.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський розмовляв із президентом Санду 28 лютого
Следующий На Закарпатті хотіли мобілізувати чоловіка, чий брат уже був на фронті: чим це закінчилося?

Нет комментариев

Оставить комментарий