Зеленський зустрівся зі Столтенбергом у Давосі: про що говорили (фото, відео)


Зокрема, сторони обговорили ситуацію на фронті та оборонні потреби України.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у рамках свого візиту на Всесвітній економічний форум у Давосі.

Про це говорить глава держави повідомили онлайн 16 січня.

«Я розпочав свою роботу в Давосі із зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Ми обговорили багато важливих питань», – написав Зеленський.

Він це визначив У розмові з Генеральним секретарем Альянсу ми говорили про:

  • обстановка на полі бою в Україні,
  • оборонні потреби держави,
  • подальше посилення системи протиповітряної оборони,
  • підготовка до наступного саміту НАТО у Вашингтоні,
  • співпраця з партнерами щодо двосторонніх безпекових угод у рамках декларації G7, яка діятиме до вступу України в НАТО.

Читайте найважливіші новини дня:

У Канцелярії Президента доданощо Зеленський поінформував Столтенберга про нещодавні масові обстріли українських міст і міст.

«Звернули увагу на важливість підписання двосторонньої угоди про співпрацю у сфері безпеки між Україною та Великою Британією в рамках Спільної декларації G7, прийнятої на попередньому саміті НАТО у Вільнюсі. Президент розповів про продовження роботи над подібними документами з іншими партнерами та звернув увагу на важливість невідкладного підписання, яке діятиме до моменту вступу України в НАТО”, – повідомили в ОП.

«Дякуємо за непохитну підтримку нашої країни в захисті від російського вторгнення», – зазначив український президент.

Президент України Володимир Зеленський і генсек НАТО Єнс Столтенберг під час зустрічі в Давосі / Фото: Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський і генсек НАТО Єнс Столтенберг під час зустрічі в Давосі / Фото: Офіс президента України

Нагадаємо, 15 січня Зеленський розпочав робочий візит до Швейцарії, де того ж дня розпочався Всесвітній економічний форум у Давосі. Було оголошено, що президент візьме участь у форумі та проведе низку двосторонніх зустрічей.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський виступив у Давосі 16 січня
Следующий Зеленський заявив, що можлива російська агресія за межами України стає все більш очевидною

Нет комментариев

Оставить комментарий