Зеленський звернувся до чиновників та закликав працювати на перемогу України


За його словами, він планує приділити максимальну увагу ситуації на місцях у різних сферах та громадах. Президент наголосив, що життя держави та людей є тим життям, яке необхідно захищати від агресії РФ.

“І якщо хтось на якійсь посаді, чи то в державній службі, чи в органах місцевого самоврядування, вважає, що війна вона десь там, а він може займатися іншим пріоритетним питанням – це велика помилка, яку потрібно виправити і яку ми виправимо. Вважаю, що ми всі маємо бути дорослими і розуміти, чим ми займаємося на місцях і що немає відокремлених громад”, – сказав Зеленський.

Президент також зазначив, що через питання війни та євроінтеграцію України багато часу не звертав увагу саме на ситуацію в областях. Однак він заявив, що тепер це зміниться.

“Тому звертатиму, але прошу вас не давати мені можливості витрачати час на таку діяльність. Все ж таки хочеться, щоб все було зроблено для нашої перемоги… Дуже вас прошу не відволікати нас від війни, це велике прохання, не до всіх, але є саме такі люди. Головне завдання – оборона нашої держави. Якщо хтось не знає, що відбувається на фронті і забув хто наш сусід – я хочу нагадати оборона на першому місці, люди цього не забудуть. Тому захист – обов’язок кожного”, – наголосив він. він.

Справи про корупцію серед нардепів

Нагадаємо, цій новині передувало те, що НАБУ та САП упіймали чинного народного депутата України Андрія Одарченка на спробі підкупити голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

Він пропонував голові Держагентства відновлення Мустафі Найому хабар у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тисяч доларів.

В обмін на це нардеп просив сприяння в отриманні коштів із фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

На початку листопада правоохоронці прийшли з обшуками до нардепа Дубинського у рамках іншої справи. З’ясувалося, що нардеп організував схему виїзду зарубіжних країн родича його дружини. Той мав перегнати елітний автомобіль Дубинського з Молдови до Відня.

Пізніше Служба безпеки України повідомила про підозру Дубинському ще й у державній зраді. За інформацією правоохоронців, нардеп міг входити до складу злочинної організації, сформованої російським Головним розвідувальним управлінням.

Нині Дубинський перебуває у СІЗО. Нещодавно нардеп заявив, що його було побито у слідчому ізоляторі, але поліція не підтвердила цей факт.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Источник: «РБК-Україна»

Предыдущая Вступ України до ЄС – коли розпочнуться офіційні переговори
Следующий Що відомо про Сергія Батріна – депутата, який підірвав гранати на Закарпатті

Нет комментариев

Оставить комментарий