Зеленський звернувся до французів у зв’язку із заявами Макрона


Він додав, що його французький колега Еммануель Макрон хоче більш детально обговорити це питання під час візиту в Україну і розуміє слова французького лідера.

«Те, що він сказав, що ми не можемо нічого «виключати», я вважаю, що в першу чергу це пов’язано з Володимиром Путіним: поки тримається Україна, французька армія може залишатися на території Франції», – запевняє Володимир Зеленський.

Проте президент України додав, що якщо диктатору Володимиру Путіну вдасться атакувати іншого члена НАТО, то ситуація буде зовсім іншою. Зеленський заявив, що рішення про відправку армії прийматиме членам НАТО.

Проте Володимир Зеленський запевняє французів, що їхні діти не гинуть в Україні, адже країна не є членом НАТО.

Навіщо можуть знадобитися іноземні війська?

За словами президента, можна було б розглянути можливість перебування на території України іноземного технічного персоналу.

У зв’язку з цим він навів приклад танків “Леопард” і САУ “Цезар”, які відправляються на ремонт в країни Європи.

Зеленський переконаний, що Макрон посилив свою позицію щодо Путіна, оскільки зрозумів, що кремлівський диктатор обдурив французького лідера і Макрон йому більше не довіряє.

Заява Макрона

Наприкінці лютого ц.р. Президент Франції Еммануель Макрон не виключив відправлення західних військ на допомогу Україні. Однак він пояснив, що єдиної думки з цього питання немає.

Пізніше Макрон пояснив, що введення французьких військ в Україну можливе у разі повторного наступу російських військ на Київ чи Одесу.

Деякі країни вже публічно виступили проти такої ініціативи.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Зеленський подякував Макрону за важливу допомогу Україні
Следующий На півдні Нацгвардія зупинила колони російської техніки – потужне відео

Нет комментариев

Оставить комментарий