Зеленський звернувся до українців 5 травня, на Великдень, на відео


Зеленський звернувся до українців із собору Святого Петра. Софії в Києві, де проходить виставка українських художників.

«Це значки на ящиках з боєприпасами. Пронизаний димом нашої землі і духом нашого народу. Символи великих випробувань і великої сили, яка допомагає нам їх долати. Кожна з цих ікон є як богоявлення. Доказ того, що з нами небо, відповіді на питання «чому вижили українці», – зазначив президент.

Як пояснив глава держави, на іконах написані імена героїв, які віддали своє життя за Україну і показали, що “Українці лише на колінах моляться, і ніколи раніше загарбників і окупантів».

«Ми молимося один за одного, тому що всі ми стали ближчими один до одного, до наших сусідів, а колишній сусід, який постійно ставав нашим братом, назавжди відійшов від нас. Він порушив усі заповіді, він хотів наш дім, убити нас. Світ це бачить. Бог знає про це. І ми віримо: у Бога на плечі шеврон з українським прапором. Тож із таким союзником життя обов’язково переможе смерть», – додав Зеленський.

Президент зазначив, що сьогодні українці об’єднуються у спільній молитві за воїнів, які святкують Великдень в окопах і на своїх постах.

«Сьогодні ми молимося за всіх українців, які чекають цього світанку і обов’язково його побачать. Вони чекатимуть миру, правди та Бога, щоб повернутися на випалену землю, вкриту кратерами та траншеями. Повернеться миром і тишею, квітами замість мін на полях. Повернеться з дитячим сміхом замість гуркоту нальоту. Світло, яке повернеться на всю нашу землю, дану Господом, на всі території, тимчасово окуповані дияволами, повернеться на купи сміття і на береги морів. «Він завжди буде таким».

Великдень в Україні

Сьогодні, 5 травня, православні святкують Великдень. У цей день відбувається традиційне різдвяне богослужіння, після якого відбувається освячення великодніх кошиків.

Однак через російське вторгнення в останні роки Великдень потрапляє в умовах війни. У регіонах діє комендантська година та закликають українців бути обережними через можливі напади терористів на ворога.

Українська розвідка та ВПС України не виключають, що цього дня росіяни можуть завдати удару. Президент Володимир Зеленський також закликав українців бути уважними на Великдень.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая де діють обмеження в регіонах – Україна
Следующий яким продовжать відстрочку від військової служби на місяць – ТСН, новини 1+1 – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий