Журналіст зник у Харкові – як відомо – в Україні


Чоловік вийшов з дому без документів та мобільного телефону.

IN Харків 29 травня зник безвісти 43-річний Олександр Лапшин, журналіст і волонтер. Його шукали два тижні.

ПРО Це Про це повідомляє Центр журналістської солідарності Харкова.

Олександр Лапшин працював фіксатором у міжнародному інформаційному агентстві.

«Ми познайомилися в перші дні повномасштабного вторгнення, Олександр просто почав знімати, щоб показати правду. У нього ідеальна англійська, тому він допомагав іншим зі зйомками, Сашко завжди підтримував у дуже важливих дрібничках: 22 березня – порожній центр, нічого не працює, були перебої в спілкуванні, а він просто відкривав кабінет і роздавав каву, любив бігати. , не було транспорту і таксі, він міг просто добігти до місця прибуття для зйомок. Він знайшов тренінг і негайно поділився інформацією зі своїм великим чоловіком. Нехай все буде добре і він знайдеться», – розповіла співкоординаторка Центру Анна Черненко.

У Харкові зі своєї квартири зник чоловік. У його будинку був телефон, документи, гроші і фотоапарат, які Лапшин майже не залишав.

«Не було жодних ознак того, що у нього були проблеми. Напередодні він спілкувався з батьками і братом, все було добре. Зазвичай він не відривався від телефону і завжди був на зв’язку. “, – він сказав Родичі Олександра.

Поліція запитує, чи володіє хтось інформацією про місцезнаходження Олександра Лапшина чи бачив його після 29 травня цього року. телефонуйте 068-257-36-98 або 102.

Нагадаємо вам про це Звільнений військовослужбовець ЗСУ повідомив, що український журналіст УНІАН Дмитро Чилюк перебуває в російському полоні.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що переговори в Стамбулі провалилися через ультиматум Путіна.
Следующий Зеленський вважає, що Путін хоче знищити Європу

Нет комментариев

Оставить комментарий