Зниження цін на популярну ягоду є наслідком жорсткої конкуренції на ринку


В Україні різко зросли поставки полуниці в господарства західних областей.

IN Україна Цього тижня різко впали ціни на полуницю (полуницю) місцевих господарств.

Про те, що звіт Аналітики проекту EastFruit.

Основною причиною такої ситуації експерти вважають передусім стрімке зростання поставок цієї ягоди з господарств західних областей. При цьому попит, як відзначають виробники, низький. В результаті в умовах жорсткої конкуренції городники були змушені істотно знизити ціни на цю швидкопсувну продукцію.

Напередодні минулих вихідних фермери відмовилися продавати полуницю з пластикових теплиць за ціною нижче 60-100 грн/кг (1,52-2,54 $/кг). Проте вже на початку цього тижня, коли в південних і західних областях почали збирати ягоди у відкритому грунті, ціни впали відразу на 40% – до 35-60 грн/кг.

При цьому варто враховувати, що пропозиція місцевої полуниці на українському ринку ще не досягла свого піку і масовий збір цієї ягоди розпочнеться наприкінці поточного місяця.

Зауважимо, що зараз ціни на суницю садову впали нижче рівня минулого року.

У аналогічний період минулого року пропозиція полуниці на українському ринку була значно нижчою, ніж зараз, через досить пізній початок сезону продажів. В результаті продажні ціни на суницю садову в Україні були в середньому на 40% вищими, ніж сьогодні.

Нагадаємо, нещодавно в Україні Тепличні помідори дешевшають. Причиною називають збільшення відбору проб на фермах по всій країні, а також зниження попиту в цьому сегменті.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая На Сумщині 55-річний чоловік після звернення до ТЦК потрапив до реанімації: подробиці скандалу
Следующий Напад на Харківську область – Зеленський розповів, де ведуться оборонні дії

Нет комментариев

Оставить комментарий