ЗСУ успішно провели контрудар у районі Авдіївки – ІСВ ТСН новини 1+1


російські т. зв Військові кореспонденти повідомляли, що під Бердичевом українські війська вибили окупантів з невстановлених позицій.

7 березня українські війська завдали успішної контратаки під Бердичевом, на північний захід від Авдіївки. Збройні Сили України вибили російських окупантів із важкого становища.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на заяви російських військових блогерів.

У звіті інституту йдеться, що 7 березня в районі Авдіївки тривали позиційні бої. Російські військові блогери заявили про українських військових успішно здійснив контрнаступ під Бердичівом (на північний захід від Авдіївки) і вибили окупантів з невизначених позицій. Водночас ISW зазначив, що не спостерігав жодного візуального підтвердження цієї заяви.

Позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Степного та Бердичева; на захід від Авдіївки в районі Тоненького і Орловки; на південний захід від Авдіївки біля Першотравневого і Невельського.

Маршал ОСГВ “Таврія” Дмитро Лиховий заявив, що російські війська зосереджують наступальні дії в напрямку Тоненки.

Читайте найважливіші новини дня:

За даними Інституту вивчення війни, поблизу Степного та Бердичева діють підрозділи 25-ї та 30-ї ОМСБр РФ, підрозділи 114-ї ОМСБр (1-ї «ДНР»).

Повідомляється, що поблизу Тоненького діють корпус армії ДНР і 55-а ОМСБр. Тим часом російські підрозділи 1-ї ОМСБр і 35-ї ОМСБр діють між Тоненьким і Водяним, на південний захід від Авдіївки.

Нагадаємо, днем ​​раніше експерт з аналізу відкритих даних Юліан Репке заявив, що ЗСУ вдалося вибити окупантів з Тоненьки під Авдіївкою.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський про демобілізацію призовників – деякі підписали контракт із ЗСУ
Следующий Сумський обстріл 7 березня – Зеленський заявив, що загинули

Нет комментариев

Оставить комментарий