Мистецтво допомоги: працівники театру Шевченка допомагають захисникам


Мистецтво допомоги: працівники театру Шевченка допомагають захисникам

Актори, вокалісти, оркестранти, кравчині, бухгалтери — весь колектив Дніпропетровського національного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка взявся допомагати військовослужбовцям, терооборонцям та пораненим бійцям у шпиталях. З перших днів війни шевченківці плетуть маскувальні сітки, шиють одяг та елементи амуніції, збирають речі для тих, хто цього потребує.

«Будемо працювати, допоки зможемо. — наголошує народний артист України Василь Крачковський. — Ми зробили вже чимало маскувальних сіток, які передали на передову, відвезли на блокпости приблизно три сотні балаклав, щодня відшиваємо по кілька десятків теплих костюмів, які передаємо пораненим у шпиталі. На костюмах малюємо герб України, як символ нездоланної нації та наш патріотичний оберіг. Також ми збираємо продуктові набори й передаємо їх тим, хто цього потребує».

Також працівники театру долучаються до курсів першої домедичної допомоги. Там люди дізнаються, як допомогти пораненим під час невідкладних станів, кровотечі, переламах. Про те, як транспортувати людину й як зарадити у випадку отримання опіків тощо. Все це, кажуть театрали, опанувати досить складно. Однак необхідно, аби в критичний момент надати допомогу не тільки собі, а й оточуючим.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Міграційна служба працює в штатному режимі, але за умовами воєнного часу
Следующий Ціни не повинні зростати! Держпродспоживслужба опублікувала список соціально значущих товарів.

Нет комментариев

Оставить комментарий