Можна розглянути три варіанти – Народний депутат – Україна


За словами нардепа, Міноборони наполягає на швидкому ухваленні мобілізаційного закону.

Міністр оборони Рустем Умеров, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Генерального штабу Збройних Сил України Сергій Шаптала взяли участь у засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. відзначив необхідність вдосконалення мобілізаційної політики.

Про це у коментарі заявив секретар Комітету ВР з питань оборони Роман Костенко. «Укрінформ».

“Зранку на засідання комітету прийшли Умеров, Залужний і Шаптала. Вони поінформували нас про необхідність вдосконалення мобілізаційної політики та пов’язані з цим питання. Комітет ставив свої питання. Ми також висловлювали свої пропозиції, але не обговорювали в деталізувати всі нюанси законопроекту Міністр національної оборони, Верховний Головнокомандувач ЗСУ та Начальник Генштабу ЗСУ пішли, заступники міністра оборони залишилися, інші міністри приїхали, я буду не кажу, хто саме. Зараз законопроект розглядається постатейно”, – сказав Костенко.

За його словами, обговорення урядового проекту триватиме ще кілька днів. За цей час народні депутати та міністри ретельно аналізують кожне положення документа та висловлюють свої пропозиції щодо їх вдосконалення.

Костенко пояснив, що подальший хід розгляду законопроекту може бути трьома варіантами:

  • голосування у першому читанні в сесійній залі та доопрацювання до другого читання на рівні комітетів,
  • розробка вашого варіанту в комітеті до першого читання,
  • голосування за направлення поданого законопроекту на доопрацювання суб’єкту законодавчої ініціативи, тобто Раді Міністрів.

Нардеп додав, що Міноборони підтримує перший варіант і наполягає на швидкому прийнятті рішення.

Раніше нардеп Олексій Гончаренко заявив, що Верховний головнокомандувач Збройних сил України Залужний і глава Міноборони Умеров наполягають на посиленні мобілізації, тому що захищати державу буде нікому.

Нагадаємо, 19 грудня на прес-конференції президент України Володимир Зеленський розповів про план мобілізації. За його словами, Генштаб пропонував мобілізувати додатково 450-500 тисяч. Люди.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Бен Годжес повідомив, коли Україна зможе звільнити Крим – новини 1+1
Следующий Як змінилися ціни за рік – різне

Нет комментариев

Оставить комментарий