що це за явище – астрологія


З астрологічної точки зору це важливий період.

Прямий рух Меркурія – це астрономічне явище, коли видимий рух цієї планети на небі знову стає прямолінійним або здається рухом із заходу на схід відносно зоряного фону. В астрології та езотеричних віруваннях часто приділяють увагу періодам ретроградного (зворотного) і прямого руху Меркурія.

Меркурій, будучи найближчою до Сонця планетою, має швидший період обертання, іноді менший за 88 земних днів. Це змушує спостерігача на Землі помічати її «ретроградний рух» або ретроградний рух кілька разів на рік.

Прямий рух Меркурія зазвичай вважається позитивним періодом для планування та реалізації нових починань. Традиційно йому приписують такі властивості, як підвищена ясність думок, полегшення перебоїв у спілкуванні, підвищена швидкість обробки інформації тощо.

Слід зазначити, що вчені та астрономи пояснюють зворотний рух Меркурія особливостями орбіт Землі та Меркурія, а наукових доказів впливу цих явищ на життя людини немає. Віра в астрологічний вплив прямого або ретроградного руху планет є предметом дискусій і вважається езотеричною вірою.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика не є точними науками, а передбачення не завжди точні на 100%. Інформація часто носить розважальний характер, тому сприймати її не варто серйозно, а лише як ймовірність подій, які може створити будь-яка людина, якщо у неї вистачить сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Росіяни стверджують, що збили ракету біля Бельбека в Україні
Следующий 3 січня Україна повернула 230 полонених

Нет комментариев

Оставить комментарий