Треба ставити перед собою серйозні цілі – Британський полковник


Полковник британської армії у відставці розповів, як саме вплинуть на хід війни удари ЗСУ.

Полковник британської армії у відставці та військовий експерт Глен Грант вважає, що якщо Україна здатна вражати ворожі об’єкти на великій дистанції, то вона має націлюватися на особливо важливі російські об’єкти, нейтралізація яких вплине на хід війни. війни.

Це його думка виражений в інтерв’ю для “Еспресо”.

«Ми в складній ситуації. Але я вважаю, що ситуація Путіна зараз ще важча, тому що йому потрібен успіх перед виборами. І це одна з причин, чому вони проводять масовані атаки, тому що вони намагаються досягти якогось прориву, здається, що вони хочуть взяти Авдіївку, тому що Путіну досить буде сказати, що вони пройшли, але якщо техніки і ракет не вистачає, вглиб Росії не атакуєш, а якщо ракетами великої дальності вражати, то треба поставити одне питання: «Чи допоможе це на передовій?» І відповідь на цей момент, мабуть, ні», – прокоментував військовий експерт.

За його словами, це може створити ще більше проблем, зокрема може підвищити готовність російського населення воювати проти України, якщо вона почне вбивати людей на території Росії. Це дуже проблематично перед виборами в РФ.

“Думаю, треба подивитися, як пройдуть вибори в Росії, щоб зрозуміти, які апетити у суспільства до продовження війни. Але якщо є можливість вражати далекі цілі, то потрібно націлюватися на особливо важливі об’єкти, нейтралізувати, що безпосередньо вплине “Мене цікавить велика риба. Звичайно, мова йде про найбільші об’єкти в Криму, такі кораблі, як Новочеркаськ, Кримський міст. Це те, по чому потрібно вдарити, тому що відрізання Криму змінить вся геополітична ситуація в Росії», – пояснив він.

Він також додав, що напад на інший склад пального вздовж російської лінії фронту, ймовірно, не матиме великого впливу на лінію фронту.

«Тож ми маємо робити речі, які справді призведуть до великих, реалістичних досягнень, які змінять хід війни, а не просто вразять щось», — пояснив Глен Грант.

Нагадаємо вам про це Залужний показав, як ЗСУ знищують окупантів американською зброєю (відео).

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про українське виробництво зброї та обстріли російських військ
Следующий Рада отримала постанову про звільнення її з посади в РНБО України

Нет комментариев

Оставить комментарий