Умеров – про масовий обстріл України – відео – новини 1+1


Росія вкотре демонструє всьому світові, що у неї немає іншої мети, крім терору, крім вбивства, як і геноцид українців, але за кожен із цих злочинів буде справедливе покарання, наголосив Рустем Умеров.

Росіяни збиралися місяцями ракетиЩоб завдати удару по Україні, вони можуть продовжувати атаку, враховуючи ракетні запаси, але за кожен злочин РФ вона буде справедливо покарана.

Про те, що повідомили Міністр оборони України Рустем Умеров у Facebook, 29 грудня.

“Масований ракетний удар терористичної держави по нашій території. Багато місяців росіяни збирали ракети саме для цього: обстріли житлових будинків, торгових центрів, лікарень. По мирних українських містах”, – написав міністр.

За словами Рустема Умерова, «Росія знову і знову показує всьому світові, що в неї немає іншої мети, крім терору, як вбивства, як геноциду українців». “За кожен із цих злочинів буде справедливе покарання”, – наголосив глава Міноборони.

«Очевидно, що з такими ракетними запасами, які є у країни-агресора, вона може і буде продовжувати такі атаки», – сказав він.

Умеров запевнив, що Україна й надалі співпрацюватиме з урядами країн-партнерів, щоб забезпечити нашу країну достатньою кількістю систем протиповітряної оборони, щоб захистити нашу країну від смертельної небезпеки майбутніх нападів.

Масований ракетний удар терористичної держави по нашій землі. Багато місяців росіяни збирали ракети саме для цього: для ураження житлових будинків, торгових центрів, лікарень. Через мирні українські міста. За даними ВПС, окупанти застосовували аеробалістичні ракети, балістичні ракети, крилаті ракети, зенітні ракети та безпілотники-камікадзе Shahed. 18 стратегічних бомбардувальників підняли X-101/X-505. Це найпотужніша повітряна атака війни. Росіяни вбили та поранили наших громадян, зруйнували нашу інфраструктуру. Росія знову і знову показує всьому світу, що в неї немає іншої мети, крім терору, крім вбивства, як геноцид українців. За кожен із цих злочинів є справедливе покарання. Дякую кожному солдату та офіцеру нашої протиповітряної оборони, які своїм професіоналізмом перешкоджають підступним планам ворога зламати нашу волю до перемоги. Очевидно, що з такими ракетними запасами, які має країна-агресор, вона може і буде продовжувати такі атаки. Зі свого боку, ми продовжуємо працювати з урядами-партнерами, щоб забезпечити, щоб Україна мала достатні системи протиповітряної оборони, щоб захистити нашу країну від смертельної небезпеки майбутніх нападів. ____ Масований ракетний удар терористичної держави по нашій землі. Протягом багатьох місяців резиденції складалися з маєтків для цих об’єктів: перерв у резиденціях, торгових центрів і лікарень у щасливих українських містах. Підтверджуючи, що на повітряному фронті супротивники використовували аеробалістичну, балістичну, туристичну та зенітну авіацію, а також безпілотники-камікадзе. На X-101/X-505 було 18 стратегічних бомбардувальників. Це найпотужніша повітряна атака війни. Росіяни слухаються і підлаштовуються під наших представників, а інфраструктура їх відкидає. Подарунок і замок, Росія показує всьому світу, що іншого шляху, крім терору, вбивств і геноциду українців, немає. Вони збираються використовувати якийсь показник для всіх цих речей. Я маю задоволення від усіх вояків, офіцерів наших незмінних сил, які володіють власним професіоналізмом, пишуть спеціальні плани для людства, поки не прийде час, коли ми будемо битися в бою. Очевидно, що враховуючи наявні у держави-агресора ракетні запаси, вона може і буде продовжувати такі атаки. Зі свого боку ми продовжуємо працювати з державними партнерами, щоб забезпечити наявність в Україні достатньої кількості неперевершених пристроїв для захисту наших громадян від небезпечної загрози нападів, що насуваються.

Опубліковано Рустем Умеров П’ятниця, 29 грудня 2023 р

Нагадаємо, вранці 29 грудня ц.р Збройні сили Росії завдали масованих ракетних ударів по Україні. Вибухи пролунали в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Львові та Києві. Сили ППО відбили наймасштабнішу повітряну атаку.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський Росіяни випустили понад 100 ракет. «Сьогодні Росія завдала ударів майже всім, що є у її арсеналі: «Кінжали», С-300, крилаті ракети, БПЛА. Запущені стратегічні бомбардувальники Х-101/Х-505. Було випущено близько 110 ракет, більшість з них збито– написав Володимир Зеленський.

Читайте також:
Зазначив: ТСН

Предыдущая Росія втратила домінування в Чорному морі через посилення атак України - Bloomberg
Следующий У Львові внаслідок російського ракетного обстрілу загинув відомий баскетболіст.

Нет комментариев

Оставить комментарий