В Україні оновлено додаток Air Raid: нові функції – Україна


В Україні оновили додаток Air Raid. Ця версія дозволяє отримати додаткову інформацію про загрозу.

Оновлений додаток Air Alert дозволить українцям отримувати додаткову інформацію про ракетну загрозу у своєму регіоні.

29 лютого під час телемарафону на цю тему виступив Маршал Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат.

«Я не можу не повідомити людям, що була випущена оновлена ​​версія програми Air Raid. Фахівцям ВПС разом із розробниками додатків вдалося розробити безпечний алгоритм, який дозволить отримувати інформацію про регіон, у якому ви перебуваєте», – сказав він.

Тож, за словами Ігната, якщо зараз ввести свій регіон у додатку, з’явиться додаткова інформація про «підвищену тривожність».

“Це коли конкретний (ворожий) об’єкт вже заходить у повітряний простір і там буде чути додаткову інформацію”, – пояснив він.

Як використовувати оновлення програми

Щоб отримати додаткові функції, вам потрібно оновити програму до останньої версії, а потім налаштувати її на свій смак. Однак речник ВВС підкреслив, що “не варто розглядати додаток як панацею”.

«Нам також потрібно переглянути інші джерела інформації, такі як наш канал Telegram або WhatsApp, де ми розміщуємо хостинг, нам також потрібно переглянути ці сповіщення», — зазначив він.

Нагадаємо, автором мобільного додатку Air Raid є Міністерство цифрової трансформації. Використовується для сповіщення про тривогу та військову обстановку в населених пунктах України. Додаток не потребує реєстрації та не збирає жодних персональних даних про користувача чи інформації про геолокацію.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський відповів, чи варто зараз повертатися до Харкова
Следующий Зеленський анонсував нові домовленості щодо гарантій безпеки

Нет комментариев

Оставить комментарий