все робили максимально непомітно – новини 1+1 – Україна


Мар’яна Безугла наголосила, що не збирається опускати руки та здавати позиції.

Комітет з питань безпеки, оборони та розвідки прийняв рішення про відкликання Мар’яна Безуглая з посади заступника голови. Нардеп від “Слуги народу” емоційно відреагувала на рішення своїх колег звільнити їх з посад і відмовилася визнавати його законність.

Ваші думки Безугла заявив він на Фейсбуці.

“Отже, у зв’язку з моїм нібито “звільненням” з посади заступника Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної Ради України: Рішення відповідно до Закону може бути прийнято лише в залі. Це лише рекомендація Комітету Верховної Ради України. Все було зроблено максимально підступно: Голова комісії призначив голосування, коли я його попередив, що за моєї відсутності запізнюся на засідання, а мої колеги проголосували», – написали. ображений депутат.

Безугла також підкреслила, що не має наміру здаватися і залишати посаду.

«Я ніколи не здамся, і ніякий шантаж не змусить мене відступити від своїх принципів, роботи, боротьби і правди», — підсумувала вона.

Нагадаємо, сьогодні, 5 січня, стало відомо, що Комітет з питань безпеки, оборони та розвідки вирішив звільнити Маріанну Безуглу з посади заступника голови Комітету.

Скандали навколо Мар’яни Безуглай

Нещодавно Мар’яна Безугла була помічена ряд скандальних заяв і спірних заяв щодо головнокомандувача Валерія Залужного, мобілізація всіх жінок віком від 25 до 60 років, покарання для тих, хто ухиляється від роботи, тощо.

Зокрема, раніше народний депутат Безуглая закликала Залужного піти у відставкущо викликало критику в соціальних мережах.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая «За кілька атак»: Ігнат прокоментував інформацію про відсутність ракет для ПЗРК
Следующий Яка ситуація з курсом долара в Україні: НБУ уточнив важливі деталі

Нет комментариев

Оставить комментарий