Всі комунальні служби Дніпра працюють в штатному режимі, – Михайло Лисенко


Всі комунальні служби Дніпра працюють в штатному режимі, – Михайло Лисенко

IMG_20220313_114621_623

Котельні міста функціонують безперебійно, вивіз сміття відбувається регулярно, а третина комунальної техніки буде задіяна у будівництві фортифікаційних споруд в місті та області. Про це сьогодні повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Якщо у мешканців є якісь питання, вони можуть звертатися на гарячу лінію очільника міста за телефоном: 732 12 12. Всі заявки будуть обов’язково опрацьовані в оперативному режимі. Нагадую, що після початку комендантської години вуличне освітлення вимикається. Якщо десь це робиться несвоєчасно – реагуємо на звернення громадян. Також акцентую увагу на тому, що тих підприємців, які залишають світло увімкнутим, ми відключатимемо від електропостачання без попередження», – розповів Михайло Лисенко.

Заступник міського голови також повідомив: роботи суттєво додалося працівникам КП «Зооконтроль». Нині люди, які їдуть з міста евакуаційними потягами, нерідко залишають своїх хатніх тварин на вокзалі. За словами Михайла Лисенка, про покинутих тварин до кінця війни піклуватимуться співробітники комунального підприємства.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Автор публикации

не в сети 1 неделя

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3211Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині
Следующий Депутати Дніпропетровської обласної ради підтримують захисників України

Нет комментариев

Оставить комментарий