Всі комунальні служби Дніпра працюють в штатному режимі, – Михайло Лисенко


Всі комунальні служби Дніпра працюють в штатному режимі, – Михайло Лисенко

IMG_20220313_114621_623

Котельні міста функціонують безперебійно, вивіз сміття відбувається регулярно, а третина комунальної техніки буде задіяна у будівництві фортифікаційних споруд в місті та області. Про це сьогодні повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Якщо у мешканців є якісь питання, вони можуть звертатися на гарячу лінію очільника міста за телефоном: 732 12 12. Всі заявки будуть обов’язково опрацьовані в оперативному режимі. Нагадую, що після початку комендантської години вуличне освітлення вимикається. Якщо десь це робиться несвоєчасно – реагуємо на звернення громадян. Також акцентую увагу на тому, що тих підприємців, які залишають світло увімкнутим, ми відключатимемо від електропостачання без попередження», – розповів Михайло Лисенко.

Заступник міського голови також повідомив: роботи суттєво додалося працівникам КП «Зооконтроль». Нині люди, які їдуть з міста евакуаційними потягами, нерідко залишають своїх хатніх тварин на вокзалі. За словами Михайла Лисенка, про покинутих тварин до кінця війни піклуватимуться співробітники комунального підприємства.

 Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук розповів про ситуацію на Дніпропетровщині
Следующий Депутати Дніпропетровської обласної ради підтримують захисників України

Нет комментариев

Оставить комментарий