Вступна кампанія 2022: процедура максимально спрощена |


1807 1366x768 1
1807 1366x768 1

Наразі в області працює 61 заклад фахової передвищої освіти, 53 – професійно-технічної та 21 заклад вищої освіти. З урахуванням воєнного стану пріоритети будь-якої освітньої діяльності – безпека та доступність. Саме тому цьогорічна вступна кампанія до закладів професійно-технічної, передвищої та вищої освіти – максимально спрощена.

Так для вступу до закладів передвищої та вищої освіти за кошти державного або місцевого бюджету вступники складають індивідуальну усну співбесіду або творчий конкурс та подають мотиваційний лист.

Вступникам, які претендують на навчання за контрактом, достатньо подати необхідні документи та мотиваційний лист.

Індивідуальні усні співбесіди для вступників на основі повної загальної (профільної) середньої освіти проводять за програмами зовнішнього незалежного оцінювання. За бажанням, вступники замість проходження індивідуальної усної співбесіди можуть подати сертифікати національного мультипредметного тесту або зовнішнього незалежного оцінювання 2019-2021 років.

«Важливим елементом вступної кампанії 2022 року є надання можливості вступникам подавати заяви в електронній формі. Тепер не тільки абітурієнти, які вступають на базі повної загальної середньої освіти, але й ті, хто планує вступ на основі базової середньої освіти, можуть подати документи за допомогою електронних кабінетів. Цим можуть скористатися і вступники, які перебувають за межами України», – сказала Лілія Гиренко, начальниця управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти обласної ради.

Крім того, однією з важливих особливостей вступної кампанії 2022 року є використання квот тільки для іноземців. Вступникам, які мають відповідно до законодавства право зарахування на бюджетні місця, для зарахування достатньо позитивно скласти вступні випробування. А якщо кількість таких вступників у закладі перевищує 30 відсотків, то заклад може звернутися із проханням про виділення додаткових місць до державного або регіонального замовника.

Источник: Дніпропетровська обласна рада https://oblrada.dp.gov.ua/

Предыдущая Привітання голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука з нагоди Дня металурга та гірника. |
Следующий Культурний десант у Дніпрі: Миколай Сєрга та Олександр Ярмак виступили для захисників України |

Нет комментариев

Оставить комментарий