Зеленський пояснив наслідки для фронту без допомоги США


«Якщо цього року ми не отримаємо допомоги (від США – прим. ред.), то ми не зможемо досягти нових успіхів», – сказав Зеленський.

Крім того, президент допустив ризик «зернового коридору», для захисту якого потрібні системи ППО та інше.

“Кроки вперед, успіх у майбутньому залежатиме від Америки, це правда. Справа не лише в лінії оборони. Коли ти просто захищаєшся, ти даєш Росії шанс поступово відштовхнути тебе назад. Так, не дуже, але вони все одно кроки назад, маленькі”. “Але коли ви повернетеся назад, ви втратите людей. Ми втратимо людей”, – наголосив глава держави.

Зеленський зазначив, що тут важливий час, оскільки, як сказав президент під час прес-конференції 25 лютого, Росія може розпочати новий наступ уже наприкінці травня.

Глава держави повідомив, що новий Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський наразі розробляє два варіанти плану подальших дій:

  1. Якщо Україна отримає допомогу від США, вона зможе дати відсіч Росії.
  2. Якщо ні, їй доведеться зосередитися виключно на захисті.

Затримка з США

Нагадаємо, 13 лютого Сенат США схвалив законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 мільярдів доларів. Зокрема, для України виділено понад 60 мільярдів доларів.

Щоб набрати чинності, законопроект має бути схвалений Палатою представників США та підписаний президентом Джо Байденом.

Спікер Палати представників Майк Джонсон виступив проти такої ініціативи. У свою чергу президент Джо Байден закликав Палату представників терміново схвалити законопроект.

Однак Палата представників Конгресу США призупинила засідання до 28 лютого, відклавши таким чином розгляд допомоги Україні.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая У Полтавській області чоловік отримав повістку і почав пити: ухилявся від мобілізації?
Следующий прогноз погоди на 27 лютого – новини 1+1 – Київ

Нет комментариев

Оставить комментарий