Зеленський розповів, чи вистачить Україні винищувачів F-16


За словами президента, Україна готова битися в небі і перемагати. Але 10% від обіцяної кількості винищувачів F-16 для цього недостатньо.

«Що таке 10%? Склад нашого сучасного повітряного флоту достатній, щоб самостійно подолати кількість російських літаків, які працюють в Україні. Ми знаємо, скільки нам потрібно – 10% буде цього року. Але якщо і літаки, і оборонні літаки – так, «Це можливо», – сказав президент.

F-16 для України

Минулого року Данія та Нідерланди пообіцяли надати Україні кілька десятків винищувачів F-16. Однак для того, щоб перекинути винищувачі в Україну, необхідно було спочатку навчити пілотів і обслуговуючий персонал, а також підготувати необхідну інфраструктуру на території України.

Як заявив диктор ВПС України Ілля Євлаш, поява в Україні винищувачів F-16 стане несподіванкою для ворога. Сьогодні дві групи українських пілотів перебувають на одному із завершальних етапів навчання.

Водночас генсек НАТО Єнс Столтенберг попередив, що літаки F-16, як і будь-яка зброя, не стануть “срібною кулею” у війні між Україною та РФ. Однак він сказав, що ці воїни будуть важливі на полі бою.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Чи будуть призначені студенти та випускники - цн - Україна
Следующий У Міненерго оцінили ймовірність масових відключень електроенергії

Нет комментариев

Оставить комментарий