Зеленський згадав про потреби України перед НАТО


Українську армію потрібно зміцнювати, їй потрібні ЗРК «Патріот», ракетна артилерія, далекобійне озброєння, авіація, і будь-які рішення щодо цих поставок мають прийматися швидко.

«Ми чітко говоримо – нам потрібно ще сім «Патріотів» або подібних систем ППО, щоб захистити себе, і це мінімальна кількість, яка може врятувати багато життів і реально змінити ситуацію. Я прошу таких систем», – сказав президент.

Зеленський також нагадав, що давно говорили про мільйон артилерійських снарядів для України. За його словами, з часом їх мають доставити на передову.

Крім того, українська армія потребує більше далекобійного озброєння, йдеться про ракети та артилерію. Чим більше такої зброї буде в руках українських воїнів, тим ближчим буде мир. Президент нагадав, що Україні потрібна авіація. Зараз існує винищувальна коаліція, тому Україні потрібна достатня кількість літаків, щоб фактично перемогти російський повітряний флот.

«І по-п’яте – швидкість. Цього року ми не можемо дочекатися прийняття рішення. Я прошу якнайшвидше розглянути наше звернення – кожен його елемент – підсумував президент.

Засідання Ради Україна-НАТО

Нещодавно президент Зеленський заявив про плани скликати засідання Ради Україна-НАТО. Причиною цього стали нещодавні російські удари та потреба ЗСУ в додаткових системах ППО.

Пізніше генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що така зустріч запланована на 19 квітня. Потім Зеленський і генсек обговорили потреби України в артилерійських снарядах напередодні засідання Ради Україна-НАТО.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая що приготувати на різдвяний стіл - Україна
Следующий Поляки заблокували ще два пункти пропуску на кордоні: чи пропускатимуть авто та автобуси?

Нет комментариев

Оставить комментарий