Військовий експерт викрив російську брехню про атаку на український Білгород


У РФ знову неспокійно.

У Міноборони Росії заявили, що Бєлгород обстріляли ЗСУ з реактивної артилерії, зокрема РСЗВ «Вільха» та чеського РСЗВ «Вампір». Відповідно до вчорашнього звіту, більшість ракет були «збиті» росіянами, що є досягненням, рівним якому немає у світі ППО. Однак є кілька зауважень.

Про це говорить військовий експерт Олександр Коваленко – написав він у своїй телеграмі.

Він пояснює, що «Вільча» — це не РСЗВ, а розроблена в Україні ракета, яка використовується на РСЗВ 9К58 «Смерч». Ці ракети відрізняються від звичайних ракет «Смерч» збільшеною дальністю стрільби до 120 км і високою точністю ураження з відхиленням від цілі 5-7 метрів.

«На жаль, у нас їх недостатньо, щоб можна було стріляти наліво і направо, на брудних перехрестях і провулках Бєлгорода, тому використовувати такі цінні боєприпаси безглуздо», – йдеться у повідомленні.

Що стосується РСЗВ РМ-70 «Вампір», то це чеська модернізована 122-мм РСЗВ, створена на базі БМ-21 «Град». Його ракети мають максимальну дальність ураження 21 км. При цьому найближчий пункт через кордон між Харківською та Бєлгородською областями до Бєлгорода становить 26 км. Це означає, що для удару по Бєлгороду РСЗВ РМ-70 «Вампір» мала пройти щонайменше 5 км вглиб території Росії.

Також слід зазначити, що збити ракету засобами ППО практично неможливо. – продовжує експерт.

Також додається, що при веденні ракетно-артилерійського вогню розгінні блоки від ракет, поглинених землею, завжди залишаються розкиданими тут і там. Особливо з ракетою «Вільха» калібру 300 мм.

«Замість ракетних прискорювачів місцеві аборигени знаходять у своїх дворах залишки якихось БПЛА. Тож можна припустити, що кілька запущених невідомим БПЛА летіли у своїх справах, наприклад в якийсь аеропорт, і російський ПіВіОоо почав їх збивати, одночасно обрушившись на жителів Бєлгорода, оскільки він знаходиться в м. саме місто. А після того, як тільки в Бєлгороді впало ще з десяток цих ракет, морф терміново почав поширювати неправду про обстріл ЗСУ з РСЗВ», – додав він.

Додамо, що війна вже йде не тільки в Україні, а й на території Російської Федерації.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Володимир Зеленський – яким буде наступний рік – Україна
Следующий Куди їдуть відпочивати українці за кордон в умовах війни

Нет комментариев

Оставить комментарий