Балта – це одна з найуспішніших об’єднаних територіальних громад країни, що ск…


 

Балта – це одна з найуспішніших об’єднаних територіальних громад країни, що складається із 34 населених пунктів. Це чудовий приклад спільної роботи влади усіх рівнів. Це запозичений досвід поєднаний із власним розвитком, а головне – готовність працювати на результат.

Балті є чим пишатися та є чим ділитися, адже громада має розвинену інфраструктуру: школи, садочки, медичні заклади, спортивний комплекс, безліч закладів культури та дозвілля. Вона є зразком для тих органів місцевого самоврядування, які лише починають цей шлях. Навіть у “ковідні роки” ми бачимо гарну динаміку і досить серйозні досягнення. Та будь-які досягнення неможливі без ефективного управління місцевої влади. Бажання міського голови Балти Сергія Мазура зробити життя мешканців громади сучасним та комфортним – заслуговує поваги.

Звісно, ще є над чим працювати. Проте все, що залежатиме від депутатського корпусу, ми будемо намагатися оперативно зробити. Щоб таких успішних прикладів, як Балтська міська територіальна громада, було якомога більше по всій Україні!

 

 

Источник

Автор публикации

не в сети 5 дней

Редактор

Комментарии: 1Публикации: 3215Регистрация: 23-10-2016
Предыдущая Україна має великий потенціал у фармацевтичній галузі. Сьогодні мав можливість...
Следующий Літні канікули Парламенту - не привід для відпочинку. Активно працюємо в регіо...

Нет комментариев

Оставить комментарий