Балта — це одна з найуспішніших об’єднаних територіальних громад країни, що ск…


[ad_1]

 

Балта — це одна з найуспішніших об’єднаних територіальних громад країни, що складається із 34 населених пунктів. Це чудовий приклад спільної роботи влади усіх рівнів. Це запозичений досвід поєднаний із власним розвитком, а головне — готовність працювати на результат.

Балті є чим пишатися та є чим ділитися, адже громада має розвинену інфраструктуру: школи, садочки, медичні заклади, спортивний комплекс, безліч закладів культури та дозвілля. Вона є зразком для тих органів місцевого самоврядування, які лише починають цей шлях. Навіть у “ковідні роки” ми бачимо гарну динаміку і досить серйозні досягнення. Та будь-які досягнення неможливі без ефективного управління місцевої влади. Бажання міського голови Балти Сергія Мазура зробити життя мешканців громади сучасним та комфортним — заслуговує поваги.

Звісно, ще є над чим працювати. Проте все, що залежатиме від депутатського корпусу, ми будемо намагатися оперативно зробити. Щоб таких успішних прикладів, як Балтська міська територіальна громада, було якомога більше по всій Україні!

 

 

[ad_2]

Источник

Предыдущая Україна має великий потенціал у фармацевтичній галузі. Сьогодні мав можливість...
Следующий Літні канікули Парламенту - не привід для відпочинку. Активно працюємо в регіо...

Нет комментариев

Оставить комментарий