Кетрін Мельничук – тіло британського парамедика знайшли в Києві, Україна


25-річну Кетрін «Кет» Мельничук знайшли мертвою у своєму ліжку в Києві. Причина смерті поки не повідомляється.

У Києві знайшли тіло британського парамедика і тактичного волонтера 25-річної Кетрін Мельничук з позивним “Апач”.

Про загибель добровольця повідомили її колеги зі спільноти Konstantin Project 24 грудня. Поліція Києва поки не коментує інцидент.

«З глибоким жалем повідомляємо про смерть Катажини Мельничук. Відомо лише, що вранці (24 грудня 2023 року) її знайшли в ліжку. Причина її смерті наразі не вважається підозрілою. Більш детальну інформацію влада повідомить пізніше”, – йдеться в повідомленні.

Причина її смерті наразі не вважається підозрілою. / Фото: thesun.co.uk

Як зазначає британське видання сонцеКетрін сказала, що виросла в південно-східному Лондоні і ходила до школи поблизу Орпінгтона. Будучи студенткою, вона почала вивчати хімію в Брістольському інституті.

“Я залишуся (в Україні – ред.) до тих пір, поки тут буде небезпечно або поки мені не доведеться повернутися до брата чи матері. Я почуваюся безпечно і компетентно в цій країні”, – сказала Кейт.

Фото: thesun.co.uk

«Вона присвятила своє життя допомозі іншим як медик, науковець і дослідник, а також як друг. “Останні 18 місяців Кет була волонтером в Україні, працювала в логістиці та бойовим медиком по всій країні”, – повідомили журналістам родичі дівчини.

Андрій Депко, розповів екс-лідер Катерини у волонтерській організації StaySafeUA PocztaOnline: «Вона стільки зробила для України за 13 місяців, які була з нами до того, як пішла працювати військовим медиком. Вона хотіла бути на передовій, рятувати солдатів і використовувати свою освіту та навички. Вона хотіла бути там 24 годин на день, 7 днів на тиждень». .

Фото: thesun.co.uk


Зазначив: ТСН

Предыдущая Новорічні святкування закінчилися трагедією - Україна
Следующий Зустріч маленького хлопчика з турботливим батьком розчулила українців (відео)

Нет комментариев

Оставить комментарий