Овоче та фруктосховища, або як зберігається плодово-ягідна продукція.


IMG 20220712 101026 1366x768 1
IMG 20220712 101026 1366x768 1

Для зберігання овочів, ягід та фруктів потрібно мати склади з низькою температурою, які іноді доходить до -30С.

Будівництво складських об’єктів по типу морозильника чи холодильника зазвичай починається з розуміння яка продукція за якою технологією і ви якому об’ємі планує зберігатися.

Сучасні холодильні склади часто мають технологію яка обумовлена наявністю регульованого газового середовища або РГС. Така технологія забезпечує спеціально підібраний склад повітря що дозволяє зберігати сільськогосподарську продукцію в 2-4 рази довше ніж у звичайних холодильниках.

Для того щоб складська будівля не мала містків холоду зазвичай роблять зовнішній каркас, в середині якого монтуються холодильні сендвіч-панелі з наповнювачем з пінопліізоцианурату. Таке рішення є найбільш доцільним з точки зору отримання максимальної герметичності та енергоефективності будівлі. При чому для стін та покрівлі використовують не стандартну продукцію, а сендвіч-панелі для холодильних камер. Такі панелі дозволяють збільшити повітронепроникність огороджувальних конструкцій на 20% чим самим забезпечити кращу енергоефективність.

Проєктувальникі складів холодильників та морозильника враховують не тільки окремі характеристики сендвіч панелей але й те як комплексна технологія герметизування стиків та вузлів допомагає підвищити герметичність всієї будівлі. Тому що сама по собі сендвіч панель є достатньо гарною але основні втрати тепла проходять саме через стики панелей та шви. Тому для холодильних приміщень використовують герметики, ущільнювачі, втулки, планки тощо аби не допустити великих щілин чи містків холоду.

Герметичність стін важлива не тільки з точки зору енергоефективності але й для унеможливлення перетікання температур між холодильними камерами, та для забезпечення ефективного прибирання приміщень. При митті камер важливо, щоб вода не попадала в стики між сендвіч панелей та не затікала під них в місцях примикання до фундаменту.

Існує багато рішень для будівництва холодильних складів, а нещодавно компанія Rauta запропонувала повністю унікальну технологію будівництва безкаркасних складів холодильників чи морозильника. Основою рішення є поєднання панелей між собою у міцну та стійку конструкцію без використання окремого каркасу. За рахунок того, що холодильні сендвіч панелі мають великий запас міцності вони можуть нести не тільки себе а й витримувати додаткові зовнішні навантаження та навантаження від холодильного обладнання.

Предыдущая Что важно знать о финансовом благополучии человека
Следующий Ключові аспекти вибору мотоцикла: Що варто знати перед покупкою

Нет комментариев

Оставить комментарий