Президент поспілкувався з українцями – відео – новини 1+1 – Україна


Володимир Зеленський на Різдво пообіцяв, що наша протиповітряна оборона стане тільки міцнішою, особливо коли ми отримаємо додаткові, вже погоджені системи та F-16.

Прямо зараз, в цьому Різдвяний вечір Варто сказати про багатьох наших людей, які в усі години дня і ночі, у свята і звичайні дні несуть службу на бойових позиціях, у бою, на захисті нашої держави і народу.

Про те, що заявив він Президент України Володимир Зеленський у вечірньому виступі перед українцями.

“Минулої ночі перед Різдвом наші військові збили майже 30 смертників, кілька ракет і ще два російські військові літаки. За один вечір! Загалом за тиждень перед Різдвом було збито п’ять бомбардувальників. І це дуже сильно! Ось хто дає такий результат у наших ВПС, у всіх наших зенітників, бійців мобільних вогневих груп, підрозділів ППО Сухопутних військ – просто супер! Спасибі! Кожен російський пілот повинен зробити для себе чіткий вибір, чи продовжувати йому участь у цій війні. Тільки сильніше. Тим більше, коли ми отримаємо додаткові, вже узгоджені системи, і F-16”, – сказав президент.

Володимир Зеленський також подякував усьому великому колективу ДСНС – усім, хто, як завжди, у ці ночі вечорами ліквідовує наслідки російських обстрілів.

«Херсон, Донецька область, Харківська область, наша Сумська область, наше Запоріжжя, інші наші регіони. Особливо хочу зараз відзначити хлопців з Херсона – сержанта Олега Панкратова та старшого сержанта Максима Седіну. А ось з Донецької області – сержант Олександр Павленко, старший сержант Денис Шишолік і цивільний співробітник ДСНС Володимир Яценко, потім з Харківської області – сержант Роман Пивоваров і старший сержант Павло Кривуля. Сумська область – сержанти Олександр Козир та Євген Бондаренко працюють у прикордонних районах абсолютно самовіддано. Дякую вам, хлопці, і всім вашим колегам», – сказав глава держави.

Президент також подякував усьому колективу Національної поліції України – тим, хто працює задля безпеки людей, у тому числі на передовій.

“Окремо хотів би відзначити старших лейтенантів міліції Івана Зеленяка та Дмитра Тетерія, які служать на Херсонщині, у місті Берислав. У Донецькій області також працює бойовий медик Андрій Булавін. У Запорізькій області – майори міліції Андрій Мельник та Вадим Аксененко. .Дякую всім. Ми служимо нашій країні, ми служимо нашому суспільству”, – сказав він.

І, звісно, ​​сьогодні доречно було б подякувати кожній працівниці та кожній жінці української енергетики. Всім, хто зараз на роботі. Усім, хто цілий рік працював над тим, щоб не було відключень електроенергії і щоб всюди в Україні був зв’язок, було світло, було тепло – і все те, без чого нормальне життя просто неможливе.

«Дякуємо вам, наші енергетики! Дякуємо за світле Різдво!» – додав президент.

«І будь ласка, хто цього не зробив сьогодні: зв’яжіться зі своїми близькими або знайомими, хто зараз в Силах оборони, і подякуйте їм. Сила дає Україні життя. Сила кожного, хто бореться за Україну. Сила кожного, хто працює на благо України. Сила нашої нації. Разом ми зміцнюємо Україну», – наголосив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у зв’язку з переходом ПЦУ та УГКЦ на новолітній календар, усі важливі релігійні свята січня змінили дати. Так, нині українці святкують Різдво наприкінці грудня і починають рік із Василя.

Читайте найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая кому дістанеться більше, а кому найменше - ТСН, новини 1+1 - Україна
Следующий Українські військові з допомогою безпілотника знищили значними силами групу окупантів на Херсонщині (відео)

Нет комментариев

Оставить комментарий