Привітання Президента Зеленського з Новим 2024 роком


Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Новим 2024 роком.

український лідер звернувся він до українців та згадав найважливіші події минулого року, який, на його думку, став ще одним роком боротьби за незалежність України.

Головним досягненням минулого року Володимир Зеленський назвав те, що українці стали сильнішими.

«766 днів тому всі ми зіткнулися з викликом. З усіх боків на нас летіли ракети… З усіх боків насувалась ворожа навала. Ми тоді не знали, що нас чекає далі… Мало хто вірив, що ми переживемо 2022 рік, не кажучи вже про 2023 рік», – сказав президент.

Те, що українці вижили і святкують Новий рік, за словами Зеленського, зовсім не є “новорічним дивом”.

“Зустрічаймо 2024 рік. Україна жива. Україна бореться і бореться. Україна рухається, Україна діє, Україна є. А всі разом – це не новорічне диво, не казка і не диво. Це заслуга кожного з нас», – підкреслив він.

Президент пообіцяв, що наступного року ворог відчує справжню лють після запуску вітчизняного виробництва зброї.

«Наша зброя, наша техніка, артилерія, наші ракети, наші безпілотники, морський привіт ворогу і не менше мільйона українських БПВ. Все, що ми вам щедро подаруємо. На суші, в повітрі і, звичайно, на морі. На нашому Чорному морі. І цього року ворог відчув як ніколи: йому не місце. І наші дії в Чорному морі стали чорною сторінкою в історії російського флоту», – зазначив український лідер.

Володимир Зеленський також надіслав найкращі побажання українцям.

«Бажаю всім, хто вже знайшов свій шлях у нашій спільній справі, щоб поруч завжди були люди, які підтримають і не підведуть у житті. Бажаю всім, хто ще вагається зробити наступного року сміливий вибір – відстояти своє країна, працюйте для неї, допомагайте їй, шукайте свій шлях у своїй країні, тому що тільки тут ми всі на землі можемо сказати про себе: ми вдома», – наголосив президент.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський, вітаючи українців із Різдвом Христовим, яке у 2023 році вперше почали святкувати в Україні 25 грудня, зазначив, що головним святковим побажанням буде швидке повернення з перемогою тих, хто сьогодні захищає Україну.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що ворог боїться не міжнародних організацій, а українського народу
Следующий Зеленський звернувся до українців з нагоди Нового 2024 року – або працюєте, або воюєте

Нет комментариев

Оставить комментарий