РФ пішла на все – окупанти намагатимуться захопити якомога більше територій на Донбасі


Олег Жданов розповів про плани ворога під час можливого літнього наступу.

Військовий експерт Олег Жданов стверджує, що російські окупанти можуть посилити свою активність у напрямку до Куп’янська, хоча звідти росіяни, швидше за все, знову стягнуть війська до Авдіївського, Бахмуцького чи Новопавлівського. Більш того, ЗСУ зараз активізувалися в бік Херсона.

Він говорив про це в інтерв’ю».Головному редактору“.

«Це означає, що наявними силами і засобами Росія намагатиметься будь-якою ціною, незважаючи на втрати, отримати якомога більше територій на цих трьох напрямках на Донбасі, тому що РФ тут частково досягла успіху. Адже росіяни розуміють, що вікно можливостей для них може закритися десь на рубежі травня-червня, коли почне надходити артилерія та боєприпаси в достатній кількості, і як тільки це станеться, ситуація на фронті кардинально зміниться на користь України», – додав експерт.

За його словами, росіяни поки що пішли на повну. Адже у них немає стратегічного резерву, є якісь оперативні резерви, але вони не дуже великі.

«Тому, розуміючи, що з червня Збройні Сили України зможуть дати гідну відсіч без обмежень артилерії та за допомогою авіації, яка також може з’явитися, всіма силами намагаються прорвати фронт, наступ, про який говорив генерал Буданов, уже йде (хоча нам буде важко до початку літа) – це військова активність росіян, яка триває останнім часом», – пояснив Олег Жданов.

Експерт сумнівається, чи зможуть окупаційні війська за таких обсягів постачання зброї та боєприпасів показати якийсь результат влітку.

«Але ми зможемо це зробити з точки зору збитку від вогню. Я не кажу, що ми підемо далі (коштів на це ще мало), хоча президент уже припускає можливий контрнаступ в регіоні. восени 2024 року – принаймні такі коментарі вже можна почути в деяких його інтерв’ю, але влітку ми можемо змусити Росію перейти до оборони», – каже військовий експерт.

Олег Жданов зазначив, що як тільки Збройні сили України почнуть перевертати ситуацію на свою користь щодо вогневого впливу на противника, почнеться нова хвиля інформаційних атак на Україну.

«До речі, зараз готують інформаційну операцію «21 травня» (інавгурація Зеленського відбулася 20 травня 2019 року), а це означає, що Росія за всяку ціну вимагатиме переговорів і припинення вогню, тому що почне втрачати свої стратегічні характер ініціативи», – підсумував Олег Жданов.

Нагадаємо вам про це Жданов прокоментував перекидання “кадировців” до українського кордону – “вони можуть почати бій з прикордонниками”.

Читайте також найважливіші новини дня:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Після доповіді Сирського Зеленський заявив, що Збройні сили України будуть знищувати ворога за будь-яких умов
Следующий Зеленський розповів, які питання обговорюватимуться на мирному саміті

Нет комментариев

Оставить комментарий