Скільки триватимуть відключення електроенергії в Україні: відповідь ДТЕК – Україна


Відновлення пошкодженої генерації в Україні може тривати до 10 місяців.

Енергетики попереджають, що швидка реконструкція пошкоджених електростанцій в Україні неможлива. В окремих випадках ремонтні роботи можуть тривати до 10 місяців і лише за наявності достатніх фінансових ресурсів та забезпечення безпеки енергетичних об’єктів силами ППО.

Про це під час телемарафону повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

За його словами, російські атаки на українську енергетичну інфраструктуру завдали значної шкоди електростанціям. Внаслідок страйків у березні, квітні та травні було пошкоджено до 8 ГВт генеруючих потужностей на ТЕС, ГЕС та інших об’єктах.

«Основна причина дефіциту – це знищене чи пошкоджене виробництво. Ми не можемо виробляти достатньо електроенергії для всіх», – пояснив Сахарук.

Відбудова пошкоджених генеруючих об’єктів потребує великих зусиль і ресурсів. У деяких випадках ремонтні роботи можуть тривати до 10 місяців за наявності достатніх коштів для придбання нового обладнання та проведення робіт. Крім того, для відновлення генерації необхідно забезпечити надійний захист енергетичних об’єктів силами ППО.

Сахарук зазначив, що вже були випадки, коли відремонтовані об’єкти неодноразово піддавалися обстрілам росіян. Тому першочерговим завданням є забезпечення ефективної протиповітряної оборони для знищення російських ракет, націлених на енергетичні установки.

Поки пошкоджену генерацію не буде відновлено, відключення електроенергії залишаються єдиним способом збалансувати енергосистему. Укренерго встановлює ліміти для компаній, які розподіляють електроенергію між регіонами. Наприклад, для ДТЕК, що працює в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях, виділених обсягів вистачає лише на 80% потреби.

Нагадаємо, 26 травня державна енергетична компанія «Укренерго» опублікувала важливу інформацію щодо ситуації з постачанням електроенергії в Україні. Обмежень по споживанню електроенергії немає.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський розповів про збитий 25 травня в Донецькій області Су-25
Следующий Збройні сили України озвучили умови – 1+1, ТСН новини – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий