Військові різко відреагували на пропозицію Милованова – 1+1, новини ТСН – Україна


Член наглядової ради “Укроборонпрому” Тимофій Милованов пропонує організувати лотерею по всій країні для реалізації ідеї мобілізації 500 тисяч українців.

українська влада має посилити соціальні гарантії для військовослужбовців та їхніх родин, а не влаштовувати «лотереї» серед потенційних призовників, кому з них служити.

Так, начальник Центру підготовки операторів БПЛА «Крук» Віктор Таран прокоментував пропозиція члена наглядової ради “Укроборонпрому” Тимофія Милованова влаштувати серед українців жеребкування, кого відправляти на службу, а кого ні.

«Член наглядової ради «Укроборонпрому» пропонує реалізувати ідею мобілізації 500 тис. українців шляхом проведення по всій країні лотереї «Весела мобілізація», гарантії служіння професії тощо – це не так», – зазначив Таран.

Він зазначив, що поки влада “шукає, як приховати себе, своє найближче оточення і мішки грошей від мобілізації, Росія демонструє нову версію Ланцета, яка працює за принципом “роя”.

Таран пояснив, що росіяни одночасно запускають 20-30 безпілотників, які наводяться за допомогою штучного інтелекту на різні цілі.

“Висновки про те, хто і як готує країну до важкого 2024 року, робіть самі”, – додав Таран.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній міністр економіки Тимофій Милованов пропонувалася мобілізація шляхом жеребкування чи жеребкування.

Крім того, як ми вже повідомляли, про це розповіла народний депутат від партії «Слуга народу» Мар’яна Безугла. нові деталі закону про мобілізацію.

Читайте також:

Підпишіться на наші канали на Телеграма І Viber.


Зазначив: ТСН

Предыдущая У Миколаєві мати побила свою 4-річну доньку і залишила її майже голою на балконі
Следующий Аналітики ISW пояснили, навіщо це потрібно Росії - 1+1, новини ТСН - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий