Зеленський розпорядився збільшити виробництво українських безпілотників


Зеленський розповів про деталі зустрічі, яка відбулася 1 квітня. Це включало виробництво безпілотників і всіх необхідних типів безпілотників – від FPV до ударних безпілотників, які показують відмінні результати в глибоких атаках на військовий потенціал Росії.

“Ми сьогодні говорили про нюанси виробництва, про підтримку і фінансування, про контракти, про необхідну гнучкість у розстановці пріоритетів. Саме те, що вимагає війна, має виробляти наш оборонно-промисловий комплекс – скільки потрібно, скільки потрібно Звичайно, безпілотники в цій війні скажуть одне з вирішальних слів про перемогу, і це має бути українське слово, українські безпілотники, українська перемога, а значить, нам потрібні все ефективніші українські безпілотники», – сказав президент.

Він також заявив, що Україна може забезпечити все необхідне для виробництва безпілотників.

Виробництво дронів в Україні.

Нагадаємо, раніше Зеленський пообіцяв “здивувати” РФ безпілотниками та системами радіоелектронної боротьби в нашій країні.

У той же час міністр стратегічної промисловості Олександр Камишин заявив, що Україна наздогнала Росію за кількістю вироблених безпілотників, еквівалентних Shahed. Він зазначив, що Україна прогресує у виробництві інших ударних безпілотників.

Однак у березні заступниця міністра стратегічних галузей промисловості Анна Гвоздяр заявила, що цього року українське виробництво безпілотників може досягти двох мільйонів.

Детальніше про те, чи можуть мільйон безпілотників вплинути на хід війни, читайте в матеріалі РБК-Україна.

Водночас міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що в арсеналі України вже є моделі безпілотників, які можуть літати понад 1000 км.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая є мертвий (фото) – Україна
Следующий У Хмельницькій області покарали жінку за напад на автобуси працівників ТЦК – подробиці

Нет комментариев

Оставить комментарий