Зеленський розповів про підтримку України США та ризик початку війни в Америці


Так Президент України прокоментував слова американського журналіста про те, що Вашингтон, окрім російської агресії проти України, має відповісти на триваючу військову кампанію Ізраїлю проти терористичної організації ХАМАС, зокрема підтримкою.

За словами Зеленського, ці війни не можна порівнювати.

«Я вважаю, що українське питання, повномасштабна війна з боку Російської Федерації, яка почалася 10 років тому, ця війна, але повномасштабна – трохи більше 2 років, не може порівнюватися з трагедією на Близькому Сході. ,” він сказав.

Зеленський додав, що мова йде не про порівняння кількості жертв, а в цілому.

«Справа в тому, що питання збереження і захисту України стало політичним питанням у США. Мені здається, що в цьому є несправедливість. Це, на мій погляд, не зовсім адекватна відповідь на повномасштабну війну. , – зазначив президент.

Він зазначив, що цей процес можна порівнювати, але “ми не можемо сказати, що у нас ще якась війна”.

“Ні. Це неправда, ніхто з вас (США – ред.) не воює. В Україні йде справжня війна проти всього світу, проти демократії і цінностей. Я не хочу повторювати ці слова, можливо хтось від них втомився, але втомився тільки той, хто не воює, не знає, що таке війна, і не втратив дітей», – зазначив Зеленський.

Президент також зазначив, що США допомагають Україні і “ми вдячні людям і двосторонній підтримці, але війни в Сполучених Штатах Америки немає”.

“Але він може прийти в Європу і Сполучені Штати Америки. В Європу дуже швидко. Російські ракети вже летять на територію незалежної Польщі. Вони вже впали, але нам не повірили, а тепер факт, що прийшов і пішов… І всі кажуть: «Якщо щось трапиться, ми будемо захищатися». «Що таке «ми»? У моєму розумінні «ми» – це НАТО. НАТО – це солдати Сполучених Штатів Америки», – сказав Зеленський.

Він додав, що з цієї причини американська сторона не може говорити, що “у нас немає війни, вона настане дуже скоро. Але у нас є ситуація з Путіним. І завтра ракети можуть досягти будь-якої країни”.

Проблеми з фінансовою допомогою США Україні

Нагадаємо, Сполучені Штати вже кілька місяців практично не передають нові озброєння Україні. Це пояснюється тим, що Конгрес не може схвалити нове фінансування поставок.

Сенат США вже ухвалив законопроект, який надає Україні приблизно 60 мільярдів доларів. Але документ досі не пройшов Палату представників. Спікер Палати Майк Джонсон відмовляється вносити цю ініціативу.

Сьогодні, 28 березня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Конгресу США Джонсоном. Глава держави розповів про стрімке посилення російського повітряного терору та підкреслив, що в цій ситуації швидке прийняття Конгресом допомоги Україні є “надзвичайно важливим”.

Детальніше про те, як Україна обходиться без допомоги США, дивіться в матеріалі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая викрито злочинне угруповання в Чорнобильському заповіднику - фото - відео - новини 1+1 - Київ
Следующий Втрати ворога - ЗСУ продемонстрували роботу по ворогу M2 Bradley - Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий