Зеленський відповів на чутки про звільнення Залужного


Журналіст «Рай1» запитав у Зеленського про чутки про звільнення Верховного головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Президент відповів, що думає про зміну різних керівників в країні, але не уточнив, чи стосується це Залужного.

«Звичайно, нам потрібен перезапуск, новий початок. Коли ми говоримо про це, я маю на увазі заміну ряду керівників уряду, і не тільки в одній галузі, наприклад, військовій», – зазначив Президент України.

За його словами, це питання до всієї групи керівництва, яка керує великою і складною машиною країни.

«Якщо ми хочемо перемогти, ми всі маємо рухатися в одному напрямку. Не можна впадати у відчай чи опускати руки. У нас має бути відповідна, позитивна енергетика, незважаючи на негативні настрої, які можуть охоплювати нас у певні моменти», — додав глава держави. .

Також Зеленський заявив, що негатив потрібно залишити вдома. На його думку, варто подумати про тих, хто був змушений тікати за кордон, про тих, хто воює в окопах, про тих, хто цілодобово працює в три зміни на боєприпасних заводах.

“Ми повинні мати правильну енергетику для них. Ми не можемо допустити відречення. Тому, коли я говорю про перезавантаження, про заміну, я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а керівництва країни”, – зазначив Президент України.

Чутки про відставку Залужного

Нагадаємо, близько тижня тому в мережі почали ширитися чутки про нібито рішення Президента України відправити у відставку Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.

Про те, чому зіпсувалися стосунки Зеленського із Залужним і чи підуть у відставку головкома, читайте в матеріалі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Обстріл Полтавської області 2 лютого – які наслідки – Україна
Следующий Вибухи в Бердянську сталися 3 лютого: як відомо, Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий