Зеленський вважає, що Україна і Польща можуть разом перемогти в агросекторі


“Я вважаю, що там, де є труднощі, за нормальних стосунків і взаємоповаги можлива спільна перемога. Тому там, де є труднощі – логістика, агропромисловий комплекс – можуть бути спільні, великі перемоги обох наших країн, бо тут ми дуже багаті», – сказав президент.

За словами Зеленського, розвиток сільського господарства може стати спільною перемогою України та Польщі. Але в Україні дуже стрімко розвивається агропромисловий комплекс.

«На жаль, є такий виклик, як Росія. На жаль, є такий ризик, як Білорусь. Знову ж таки, це труднощі, які можуть бути для нас з Польщею спільними перемогами. Це говорить про те, що ми можемо просунутися в кібербезпеці, у безпеці загалом, а також у спільному виробництві в оборонній промисловості. Коли ми говоримо про зброю, то боятися її абсолютно не варто. Навпаки, потрібно мати технології, щоб бути потужнішим і захищати себе», – сказав Зеленський.

Водночас Туск вважає, що Україні та Польщі необхідно вирішити деякі спірні питання, оскільки у відносинах між двома країнами не все ідеально.

“Я не бачу жодних обмежень. Якщо ви мене запитаєте, яка галузь є найбільш перспективною, я відповім, що вона може змінюватися щомісяця, щокварталу”, – сказав Туск.

Блокада кордону з Україною

6 листопада 2023 року польські перевізники почали страйки на кордоні з Україною. Мітингувальники вимагали відновлення пропускної системи для українських перевізників.

16 січня уряд Польщі підписав угоду з перевізниками про розблокування кордону з Україною. У рамках угоди сторони домовилися призупинити протести на в’їздах до трьох пунктів пропуску до 1 березня 2024 року.

Детальніше про тимчасове припинення блокади читайте в матеріалі РБК-Україна.

Читайте термінові та важливі новини про війну Росії з Україною в Telegram-каналі РБК-Україна.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Що може змінити хід війни Росії з Україною: відповідь військових
Следующий Коментар ВВС – ТСН – Україна

Нет комментариев

Оставить комментарий