Зеленський закликав надати Україні засоби для знищення російської авіації


За словами Зеленського, з початку червня російська армія скинула на Україну понад 2400 керованих бомб, у тому числі близько 700 на Харківщину. У відповідь на сьогоднішній напад росіян на Харків Президент заявив, що Україна докладає максимум зусиль, щоб мати можливість повноцінно відповісти терору, від якого страждають усі українці.

«Україні потрібні необхідні сили і засоби для знищення носіїв цих бомб, зокрема російських військових літаків, де вони є. Цей крок потрібен всім партнерам, вдячним Америці за рішуче рішення, яке допомогло нам стабілізувати ситуацію в прикордонній зоні Харківської області «Ми маємо можливість знищити російські ракетні установки біля кордону і зосередити російських окупантів. Такі рішення мають бути продовжені», – підкреслив він.

Як зазначив Зеленський, кількість обстрілів Харкова та Харківської області значно зменшилася, що свідчить про доцільність забезпечення захисту українських міст і селищ від російських бомб.

«Тому сучасні системи протиповітряної оборони «Патріот» для України і прискорення підготовки наших пілотів F-16 і, головне, достатня дальність нашого озброєння – це те, що дійсно необхідно для захисту життя – і тільки для цього», додав президент.


Говорить: «РБК-Україна»

Предыдущая Місцями до +34°С: в Україну повертається спека, але ненадовго (карта)
Следующий Уряд звільнив Найєма, якого призначили замість нього

Нет комментариев

Оставить комментарий