«Абсолютно»: ТЦК в Одесі пояснив жорсткі заходи під час мобілізації


У районному «військкоматі» нагадали, що під час воєнного стану військове управління може запровадити документообіг та контроль майна та транспортних засобів.

В Одеській області військове управління під час загальної мобілізації змушене вживати попереджувальних заходів “будь-якими засобами, які забезпечать належний захист громадян України, які несуть військову службу”.

як пояснив в Одеському обласному ТЦК та СП це пов’язано з «низькою якістю виконання громадянських обов’язків відповідною категорією осіб».

У повідомленні нагадали, що відповідно до ст. 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадянина України.

«На території, де діє воєнний стан, військове управління може запроваджувати особливий режим в’їзду та виїзду, обмежувати свободу пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, рух транспортних засобів і перевіряти документи осіб, а в разі необхідності , оглядати речі, транспортні засоби, багаж і вантажі, службові приміщення та квартири громадян, за винятком обмежень, передбачених Конституцією України», – повідомляє Одеський обласний ТЦК.

Більше того, в обласному «військкоматі» зазначили, що під час воєнного стану кожен ТВК має право викликати особу для перевірки облікових даних незалежно від місця її реєстрації та проживання.

Сумлінних громадян закликають не «спричиняти штучне збудження», «не шукати шляхів ухилення від виконання свого конституційного обов’язку» та, не чекаючи повістки, самостійно звертатися до відповідних ТЦК та СП.

Нагадаємо, в Одесі представники ТЦК перевіряють документи в маршрутках і тролейбусах, а також просять чоловіків вийти з громадського транспорту. Тому між працівниками ТЦК та громадянами виникають конфлікти. Після серії конфліктів на вулиці та в громадському транспорті деякі чоловіки тепер користуються лише таксі.

Читайте також:


Зазначив: ТСН

Предыдущая Зеленський заявив, що Україна розглядає кілька кандидатів на посаду посла Великобританії
Следующий Зеленський про закон про мобілізацію: Головне, щоб він був чесним пт 12.01.2024, 16:32

Нет комментариев

Оставить комментарий